Across v novém balení

22. 4. 2011

Milí Inflowáci,

Jsme zase tady, koukám, že po hodně dlouhé době, se zprávami z projektu Across (Akademické centrum rozvoje soft skills - pro ty, kteří neví, co se za záhadnou zkratkou skrývá). Jak jste jistě zaznamenali, došlo v Acrossu k zásadním změnám, co se týče personálního složení. A to ke změnám tak velkým, že byl vyměněn dokonce celý realizační tým projektu, a to s platnosí od 1. 4. 2011. 

Dovolte nám tedy, abychom se představili.

Manažerkou projektu se stala čtenářům Inflow dobře známá firma, která má za sebou již léta strávená v KISKu především jako studentka a jedna ze zakladatelského týmu Inflow. Ano, není to nikdo jiný než Katka Hošková.

Odborným pracovníkem projektu je opět absolvent oboru ISK, jeden z otců prvního knihovnického rádia LibRa, Honza Němec. Honza je nadšenec do zážitkové pedagogicky, kterou nějraději provádí outdoorově a má spoustu dalších zájmů - mimo jiné je dokonce snad praotcem Herdenů na KISKu:-).

Nenahraditelnou posilou do týmu je výjimečně KISKem nepolíbená administrátorka projektu Tereza Stodolová (podobnost jmen není vůbec náhodná:-)), která přináší do týmu neotřelé filosofické pohledy a stará se o to, aby projekt probíhal hladce a bez zádrhelů. Na Terezu musím prozradit, že prohlašuje, že se nikdy nestane aktivním uživatelem Facebooku. Pokud se najde někdo, kdo ji k tomu přivede (= Terka pochopí, jak je síťování super:-))), stane se čestným členem Acrossu.

Začátky jsou vždycky těžké. Prokousáváme se projektovou dokumentací a snažíme se zapadnout do zajetých kolejí. Nicméně my si to chceme dělat tak trochu po svém, takže věřte, že o nás ještě uslyšíte. I my jsme totiž součástí KISKu a rádi se aktivně zapojíme do všeho, co se tady děje. Máme nový profil na Facebooku, budeme psát do blogu, budeme Vás zkrátka ovšem podrobně informovat.

Najdete nás na starém dobrém místě v naší zrenovované prostorné kanceláři, skoro mě to nutí říct v přístěnku (pod schody:-), mezi učebnou KISK a kanceláří Naklivu a Partsipu. Máme dokonce i úřední hodiny, kdyby nás chtěl někdo zajít navštívit:-).

Věříme, že Across v novém složení se Vám bude líbit. Těšíme se na setkání v našich kurzech i mimo ně!

A - Aktivní
C - Crásní
R - Rozverní
O - Oduševnělí
S - Super
S - Sympaťáci!

Fotogalerie

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

0 komentářů

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback