AOL, ICQ a boj o zrušení jednoho monopolu

10. 7. 2008

Jeden místní příspěvek na téma ICQ/MSN mě vyprovokoval k přeposlání odkazu na dlouhý a zajímavý článek. Jeho autorem je můj bývalý týmový kolega (ale i přes rozepře pořád kamarád) Filip Kraucher.

Opravdu víte, co že jste to odsouhlasili v EULA?

http://www.fiolasoft.cz/blog/nezarazene/aol-uz-vazne-prehani

Nevěří, že se 1,5 milionu uživatelů ICQ rozhodne přejít od AOL k microsoftu /z bláte do louže :) ), ale je fakt, že tohle už nemá obdoby.

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

2 komentáře

Obrázek uživatele Enapay
10. 7. 2008

Tak o smazani kontakt listu ze strany ICQ slysim prvne, stejne jako o tom hlidacim ICQ system kontaktu. Je to nekde podrobneji pospano?

Pro doplneni, otazky na sefa ICQ a jeho odpovedi tykajici se mj. i problematickych licencnich podminek se nedavno objevily na Lupe.

Obrázek uživatele MattSamyel
Jmenuje se ICQ System s ICQ číslem 12111. Vymazal jsem sebe z jeho kontaktlistu(díky QIPe) a jeho z mého kontaktlistu.. kontakty mi nesmazal. Nevím ale, jesli může používání QiPu za to, že mi, a spoustě dalších lidí ICQ protokol neustále padá. Pokud používáte ICQ 5.1 a štítíte se ICQ 6, které je plné odporných flashovýých reklam a zabírá spoustu výkonu PC, můžete na internetu najít patch proti aktualizaci, který se objevil opravdu brzy, nebo si stáhnout QIP Infium. Pokud vám přestaly fungovat starší klienty verze QIP - stále je tu možnost, QIP Infium. Podporuje navíc QIP, ICQ, GoogleTalk, Jabber.. možno rozšířit pluginem na IRC :)

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback