Biblioweb

8. 4. 2009

Biblioweb a  hluboké zklamání. V pondělí večer se nám náhodou podařilo odhalit, že naše knihovna v Bibliowebu uspěla jako třetí. Bohužel zapracovala Katoda Olomóc a naše třetí místo je nějak popletené. Omyl se vysvětlil, omluvili se nám, ale ještě dnes není opraven výsledek na stránkách  Bibliowebu  . V naší kategorii byly první stránky Městské knihovny Loket  a jsou opravdu pěkné.

První pocity  byla radost, že jsme třetí – potom zklamání, že se vyhneme jakékoliv mediální propagaci, nemůžeme se nikde ani pochlubit, poněvač  není čím. Pouze omluvou v e-mailu. Nakonec jsme to nějak rozchodili s tím, že stránky doděláme, vyšperkujeme  a příští rok se uvidí. Moc dobře víme, kde nás botička tlačí.

To trvalo do doby než jsem se podívala na druhé místo. Druhé místo v naší kategorii získala Obecní knihovna Sudoměřice u Bechyně. Nic osobního, ale jestli jsou tyto stránky lepší než ty naše… tak vám tedy za celý tým co se na nich podílel řeknu, že přihlášení do takové soutěže je ztráta času. Jsem  ráda za inspiraci, kterou Biblioweb  pro nás přinesl. A víc už ani větu. Ale … jsem 4 x smazala .

Podrobne tabulky s bodovym ohodnocenim všech webu si mužete stahnout http://skip.nkp.cz/bweb09/bweb2009.xls . Třeba se vám to bude hodit do některého předmětu. Kategorie podle kterých se hodnotí web jsou docela podrobně popsány. O našich stránkách už psát nebudu, budu na nich pouze pracovat. Pokud vás naše konání zaujalo, tak se časem koukněte co provádíme. Je to oblast, které nerozumím a budu se raděj věnovat svému kopytu. Děkuju Vám všem, kdo jste pomohli a pomáháte.Zásluhy nejsou zapomenuty.HOWGH.

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

4 komentáře

Obrázek uživatele admin
Anonym
8. 4. 2009
Pravda ten web pamatuje ještě počátky internetu ne? Nevalidní, framy, webzdarma... a tomu se říká lepší než jevíčko? Kdo to probůh hodnotil?? Naprosto chápu rozhořčení...
Obrázek uživatele Majla
8. 4. 2009
No nechci být nějak přehnaně kritická, ale nečekala bych, že na celostátní soutěži si organizátoři nezkontrolují výsledky. Navíc, když je ta chyba tak viditelná. Chápu, že Vás to mrzí. No a ten web na druhém místě je opravdu značně zastaralý, nesrovnatelný s Vaším. To s tebou úplně souhlasím. Nevím podle jakých kriterií bylo hodnoceno a co na něm porotu zaujalo.
Obrázek uživatele Stáňa

To vše bude na pokyn shora. Aby nám nebytnělo ego a pořát nemleli o těch zatra... stránkách.

Pořadatele to také mrzí. Chybujeme všichni. Ale ten typ stránek na druhém místě je zvláštní.Vidím tři možnosti: - jde o omyl - komise potřebuje jeden semestr NaMi - nebo jsou stránky tak geniální, že to ve své jednoduchosti nemohu pochopit

Stáňa

Obrázek uživatele bicarbona
ale fakt, třeba přijde další mail, že jste vlastně druzí :-)

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback