BikeFlow - registrace!

Studenti, vyučující KISKU a přilehlých odvětví

Zbystřete pozornost, koná se první ročník oborového závodu BikeFlow!

Co je BikeFlow a kdy a kde se bude konat?

Závodně pojatý, rekreačně zaměřený, 24hodinový cyklo-výlet, který se uskuteční od pátku 19.6. do soboty 20.6.2009 v nádherném prostředí lednicko-valtického areálu.

 

24hodin na kole - to myslíte vážně?

Ano, ano, je nám jasné, že se bojíte o svá pozadí, duševní zdraví, případně plíce, proto pozor! BikeFlow je revoluční závod, je to Váš závod, je o boji vašeho těla a myšlenek s pedály a (ne)rovnými cestami. Je to závod u kterého si sami určíte, kdy pojedete, kde se zastavíte, zrelaxujete, najíte, vyspíte. Je to závod pořádaný za takovým účelem, jaký si každý z vás vymyslí.

Terapeutické účinky

  • Prevence sociálně patologických jevů :)
  • Pohyb vám jedině prospěje
  • Krásné okolí působí blahodárně na všechny smysly
  • Vyluftujete zkouškový stres
  • Pokecáte si a poklábosíte s kdoví kým
  • Překonáte sami sebe :)

Trasa je.....(skoro) rovná jako deska

Ne, naším záměrem není zničit vás, proto se závod uskuteční v oblasti, která je převážně rovinatá, takže ani ti největší necyklisti se nemohou vymlouvat na kopce.

 

Trasa povede od kempu Apollo u rybníku Nové Mlýny do Břeclavi, odtud směrem na Valtice, poté do Lednice a zpět do kempu u Nových Mlýnů. Okruh měří cca 25km.

Registrovaným poskytneme před závodem samozřejmě mapky a konkrétní popis kde čeho :). Trasa bude značená, takže se neztratíte.

Start závodu, průběh a ubytování

Shromaždištěm a zázemím se stene všem závodníků kemp Apollo.

Star závodu proběhne v 17:00 z kempu. Cílem závodu je najet co nejvíce okruhů v průběhu 24hodin. Zázemí pro přespání, dostatek pití a něco málo stravy bude k dispozici každému závodníkovi v rezervovaných chatkách v kempu. Konec závodu je (překvapivě) druhý den v 17:00. Kemp je rezervovaný na dvě noci, byli bychom tedy rádi, kdyby jste s námi po závodu odhodili kola, spočinuli u ohně a podělili se o své zážitky.Startovné - cože?!

Věřte nám, chtěli jsme se mu vyhnout, ale ceníky jsou neúprosné. Startovné pro účast v závodu je 100 - 200 Kč,- (v závislosti na prospaných nocích :) a zahrnuje ubytování na jednu až dvě noci, mapu okolí s vyznačenou trasou, přísun tekutin během závodu a něco málo stravy.

Zájemce prosíme, navštivte naše BikeFlow stránky, zde je k dispozici registrační formulář. Postupně zveřejníme ještě konkrétnější informace o kempu (jak tam, jak odtamtud) i trase (výškový profil, itinerář, co stojí za zhlédnutí,...).

Těšíme se na vás!

Michal, Niky, Terka, Lucka a Maruška

Fotogalerie

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

15 komentářů

Obrázek uživatele Petr Škyřík

Letos mám v nohách je pár desítek kilometrů, bojím o zadek-pověst-počasí, ale přesto se určitě zúčastním! Přemluvím ML a pojedeme na tandemovém kole :)

Pevně věřím, že se najde ještě pár "nadšenců" z celé republiky z řad studentů, učitelů, lidu z praxe. Přece jenom, je to náš KNIHOVNICKÝ BikeFlow (a je úplně jedno, kolik toho člověk ujede, pointa je jinde ... :)

Obrázek uživatele Katka Hošková
Nadšení by bylo, ale kolo nemám:-), leda bych dělala mistra provianťáka v kempu:-))). Přidá se někdo jako kempař provianťák (pomocník)?
Obrázek uživatele EVa
14. 5. 2009
S kolem by nemusel být žádný problém, neb LVA cykloturistice přeje - http://www.breclav.org/cze/turistika/#1265 Navíc - v termínu BikeFlow by měl již fungovat Lichtenštejnský dům, který se má mj. i stát info centrem se střediskem pro cyklisty.
Obrázek uživatele Janča
14. 5. 2009
Edit, tak myslím, že spojíme příjemné fyzické protažení s obohacením kulturního ducha v nově otevřené památce.. Už teď se těšim :) Kolo sice ještě nemám, ale už týden přemýšlím, že si ho koupím.. Takže to budu muset uspíšit a ještě se předtím trochu projet, abych nepadla po pár kilometrech.
Obrázek uživatele Katka Hošková
Nebylo by možné někde na stránkách BikeFlow zveřejnit seznam registrovaných? Leckoho by to mohlo motivovat:-)... (třeba mě:-))
Obrázek uživatele BikeFlow
Seznam je :) Už teď se můžete mrknou na první odvážlivce. Postupně budem aktualizovat.
Obrázek uživatele Terajs
14. 5. 2009

Jsem na vážkách - kdo mě zná, ví, že mám k cyklistice velmi specifický vztah :). Ale včera jsem si na cestu z bazárku do hospody půjčila v mírném rozjaření kolo a přestože jsem ze sedla nemohla šlapat (krátké nožičky :), tak se mi to moc líbilo. A ten placatý terén, co nabízíte...hmmmm, to mi lahodí :).

Kolo si půjčím, jak píše EVa...

Takže se ptám: do kdy je třeba se přihlásit? Bo jsem nikde nezakopla o (de)motivující termín, do kdy se ještě má smysl rozmýšlet a kdy už bude pozdě...

Obrázek uživatele BikeFlow

Ano, placatý terén skutečně bude ;-) a jsme rádi že láká.

Termín pro přihlášení je do neděle 31.5. (včetně). Co nejdřív jej dopníme i na naše stránky.

V případě jakýchkoliv jiných dotazů a nejastností neváhejte a ptejte se :)

 

Obrázek uživatele Emily
15. 5. 2009

<p>
Mám dotaz na Terajs a EVu a případně další zájemkyně a zájemce ...budete závodit moc moc moc? Nebo se také:-) chystáte jet volným stylem a tempem? Láká mě to, ale mám četné obavy:
</p>
<p>
- narénováno mám v řádu metrů, nikoli kilometrů :-D
</p>
<p>
- vzhledem k svému fototypu si neumím představit červnový den plnýh 24hod v pedálech/=&gt;na slunci 
</p>
<p>
- můj smysl je vytříbeně dezorientační, takže určitě potřebuju parťáka/čku, co nesjede z okruhu ...
</p>
<p>
Takže s pravdou ven, jak to vidíte vy: Volně nebo vyhroceně? Já bych si tam tak do té registrace nejraději napsala trojkombinaci z/k/p  ... :-)
</p>
<p>
&nbsp;
</p>

Obrázek uživatele EVa
15. 5. 2009

Samozřejmě že vyhroceně - krev, pot a slzy. Takže si určitě zaregistruj z.

P.S.: neprojet si LVA na kole by byla opravdu škoda

 

Obrázek uživatele Katka Hošková
Emily, myslím, že nebudeš 24 hodin na slunci, myslím, že ten závod bude snad dokonce i přes noc, ne? Aspoň tak jsem to pochopila:-). Nicméně, já jsem se nakonec přihlásila jako kempař na sobotu a neděli, tak doufám, že na posezení u ohýnku tam bude hojná účast:)...
Obrázek uživatele Terajs
15. 5. 2009

Ani omylem! Terajs má také najeté spíše metry a to ještě pár let dozadu...

A spoustu pih a citlivou pokožku :).

Orientační smysl vlastním - provedla jsem pěší tým na SkiFlow zasněženým lesem.

Tak co? Já osobně se rozhodnu přes víkend. Ale láká mě to a moc! (Třeba ta myšlenka, že bych zvládla víc než jeden okruh, no to je věc!)

Obrázek uživatele Emily
16. 5. 2009

<p>
Tak já jsem se teda hecla :-) Tam už se asi hecnu max ke kochání (noční) krajinou, ale tak co už. Těšííííím seeee !!! <img src="/modules/tinymce/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif" border="0" />
</p>

Obrázek uživatele Tomas Bouda

že se takovéto akce konájí zrovna v termín, kdy mi je to nejnevhodnější s celého roku...

                         

Tomáš

Obrázek uživatele admin
Anonym
20. 5. 2009

Ahojky,

dotaz na organizatory: jaky je povrch trate? Prevazuje silnice s asfaltem, nebo je to vice po sotolinovych cestach, nebo snad neco jineho.... ??? 

Predem diky za info

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback