Bloky pokračují

17. 3. 2011

Příloha č. 3/2011

a my s nimi… a kdo s námi?

První přednáškou odstartoval jarní blok expertů Filip Hráček. Ukázal jak a čím bude brzy běžné vyhledávat nejen videa a zvuky, ale i sociologické nebo historické souvislosti. Zkrátka vyhledávání už není tím čím bývalo… Další expertem je Olga Biernátová českého knihovnictví (pointa se skrývá v nitru twitteru) a její marketing 3.0. Máte knihovnu? Cílovou skupinu? Kvalitní obsah? Tak pak už vám stačí jen pár nástrojů zdarma… A nakonec Tomáš Čupr a jeho zelený svetr, to prostě musíte vědět (nebo vidět?). Navíc spousta historek ze zákulisí Slevomatu nebo pár tipů jak si zefektivnit studium. Až tohle video najde bulvár…

Filip Hráček – Google, digital humanities a technologie budoucnosti

Filip Hráček

přednáška proběhla 24. 2. 2011

Mgr. Filip Hráček je absolventem Mediálních studií a žurnalistiky na FSS MU, nyní ale pracuje ve společnosti Google, kde se věnuje spolupráci s vývojáři. Pomáhá českým start-up firmám zviditelnit se v zahraničí. Zkušenosti má i s online marketingem a byznysem a vývojem webových aplikací.

Olga Biernátová – Marketing knihoven na sociálních sítích

Olga Biernátová

přednáška proběhla 3. 3. 2011 – prezentace

Mgr. Olga Biernátová je čerstvou absolventkou KISK FF MU a delší dobu také informační a PR pracovnicí v knihovně UTB ve Zlíně. Ve spolupráci se skupinou Guerrilla Readers se začala věnovat marketingu, ve kterém se zaměřila na propagaci v sociálních sítích. V tomto tématu se stala uznávanou odbornicí zvanou na množství přednášek a seminářů.

Tomáš Čupr – Start-up na internetu a jeho vývoj

Tomáš Čupr

přednáška proběhla 10. 3. 2011

Tomáš Čupr je zakladatelem a CEO úspěšné společnosti Slevomat.cz. Během svého působení ve Velké Británii se podílel na založení a rozjezdu pěti společností a po návratu do České republiky zřejmě nezůstane u jedné.

a ani dnes nechybí odkazy k live-blogingu :-)
Filip Hráček
Olga Biernátová
Tomáš Čupr

Fotogalerie

V kategorii: InHD
Štítky: Inflow magazín
Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

1 komentář

Obrázek uživatele Anonym
Anonym
7. 8. 2019

所以一般早期的闭经都是有一定原因造成。肝肾亏虚,脾胃虚弱丰胸产品,气滞血瘀等造成。所以要针对各自的病症,做好辩证,然后针对治疗就可以很好的调理了酒酿蛋丰胸产品。肝肾亏虚的可以一般调补肝肾为主,可以吃比较大补鹿茸,女贞子等为主滋阴补肾为主的食物。这样能补肾恢复子宫的气血丰胸方法,充盈气血。自然就可以很好的恢复身体的机制。延长月经的周期了丰胸最快方法

Přidat komentář

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback