Buď chytřejší než Tvůj smartphone!

Zdraví Vás APLS tým Strážci mobilů!

Rádi bychom Vás informovali, že začínáme pořádně roztáčet naši činnost, kterou, jak doufáme, všichni pocítíte na vlastní mobily!

Našim cílem je naučit uživatele smartphonů chovat se tak, aby jim nehrozilo žádné bezpečnostní riziko. Zaměřujeme se na zabezpečení operačního systému Android v souvislosti s nejčastějšími problémy, jako jsou krádež/ztráta telefonu, stahování pochybných aplikací a zálohování dat.

Vypustili jsme do světa naše první video, které poukazuje na jedno z nejčastějších rizik, a to krádež telefonu (mimochodem. kdy jste naposledy jeli opilí či jste usnuli v rozjezdu? :)

Na našich workshopech se budeme zabývat nejen použitím Anti-Theft aplikace. Pokud přijdete (přijďte!), sami si na svém milovaném Androidu můžete vyzkoušet, jak tuto aplikaci využít, stane-li se vám výše uvedená nepříjemná situace. Aplikace má opravdu široké možnosti a musíme přiznat, že i samotné zkoušení těchto možností je docela zábava (alespoň se s aplikací můžete na workshopu pobavit a naučit se to s ní, v reálné situaci to asi až tak funny nebude - ale - už budete vědět jak na to).

Dále máme pro Vás připravené další dvě užitečné appky, které si opět můžeme všichni vyzkoušet přímo na místě :-)

Z workshopu tedy odejdete nejen s třemi užitečnými aplikacemi ve Vaší androidí kapse, ale budete vědět i trochu teorie (ale fakt jenom trochu, nechceme vás moc nudit), a snad i Váš žaludek bude docela uspokojený (ano, chystáme občerstvení!).

Termíny workshopů jsou:

  • pondělí 28.4. odpoledne
  • pondělí 5.5. dopoledne
  • čtvrtek   22.5. odpoledne

Konkrétní časy a místo, spolu s ostatními aktualitami, se brzo dozvíte na našem Facebooku www.facebook.com/strazcimobilu

Teď zbystřete! Chystáte se na studentské akce Youth for You(th) nebo Studentský Majáles?
My ano!
A jsme si docela jisti, že nás bezpečně poznáte :-)


Tak se stavte!

Brzy zase na informovanou,

Vaši Strážci

Fotogalerie

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

1 komentář

Obrázek uživatele Anonym
Anonym
17. 4. 2014

tak to se těšim

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback