Checkni se na Infokonu 2010 a připni Swarm Badge!

10. 11. 2010
Swarm banner
Přichází jedinečná šance, jak si obohatit infokonferenci Infokon 2010 o pořádnou dávku adrenalinu! Pokud hraješ Fousquare, můžeš se připojit k pokusu získat unikátní Swarm badge.

Co je nutné udělat:
  • přijít na Infokon 16. listopadu 2010 (registrace nutná, ale checknout samozřejmě můžete i z ulice, pokud nejste z KISKu)
  • vzít si svůj telefon s integrovanou GPS a naistalovanou aplikací
  • provést check-in venue "Infokon 2010 Swarm" mezi 10:00 a 13:00 a tři hodiny vydržet neudělat další
  • musí se nás sejít 50
Průběh pokusu bude možné sledovat online na Twiteru.

Pokud nevíte co je Foursquare, zde je několik linků s dostatkem informaci:


Aplikace jsou dostupné zde:

Dejte vědět všem, které Foursquare zajímá. Většina pokusů o Swarm se děje v Praze. Nepromeškejme šanci. Příště můžeme pokořit Super Swarm!

Nezapomeňte si dát venue do To-do listu :-)

Fotogalerie

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

5 komentářů

Obrázek uživatele Enapay
11. 11. 2010

A Gowalla co, ha?

Jinak tuto aktivitu chválím a moc mě zajímá kolik těch checkinů bude, i když jsem v odhadu jejich počtu docela skeptický.

Obrázek uživatele SteamFlow

Gowallu jsem osobně zatím odložil. V mém městě nejdou vytvořit spoty (asi chyba map) a na Symbian kašlou. Určitě by bylo možné propojit například Městskou hru s tripem v Gowalle. ... šlo by vymyslet mraky věcí. Každopádně Swarm pokud není oficiálním bodem programu, ale osobní pokus upozornit na 4SQ a geolokační služby obecně. Už teď se začíná dost lidí zajímat, jak to dopadne ... a to jde ... Pokud se nám podaří alespoň 30 check-inů vytvořím o průběhu pokusu článek. Máte mé slovo! P.S.: Pokusím se zveřejnit průběh pokusu na svém Twitteru, takže můžete sledovat online. Snad všechno klapne.

Obrázek uživatele admin
Anonym
12. 11. 2010
Jenže chytrý telefon nerovná se nutně telefon s možností využívat LBS. Některé to totiž skutečně neumí, takže bych si od toho, že třetina prváků má chytré telefony zase tolik neslibovala... ;)
Obrázek uživatele Tonda
12. 11. 2010
S těmi libovolnými způsoby bych byl trochu opatrnější. Aby to nedopadlo jako na WebExpu.
Obrázek uživatele SteamFlow

Myslím, že nikdo z nás nemá zapotřebí použít nečisté způsoby. I chceck-in z FoursquareFox je korektně lokalizován a považuji jej za platný. Pokud někdo nemá vhodný telefon a chce se přdat, proč ne. Použití API nebo jiného způsobu, který umožní check-in z jiného místa je morální záležitost člověka, který to provede. Foursquare je hra. Kdo podvádí připraví se o pocit z úspěchu. Věřím, že při našem pokusu žádné problémy jako při posledním Super Swarm pokusu v Praze řešit nebudeme. Uznávám, že jsem zvolil špatnou formulaci. Neměl jsem na mysli, aby se checkovalo za každou cenu. Spíš, že pokud to někoho zaujme a nemá vhodný telefon, ať klidně použije svůj notebook, pokud bude ma místě.

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback