Co myslíte?

13. 9. 2008
 

Jiřík v jednom ze svých  komentářů uhodil hřebík na hlavičku. Nevím, jak to máte vy, ale dávám-li cokoli na Inflow mám pocit, jako bych strkala batole do školky. Jsem si jistá, že to nebyl dobrý nápad: a/ to nikoho nemůže zajímat, b/ určitě jsem se mohla vyjádřit jinak, c/ zahlcuju Inflow grafomaskýma hloupostma, myslím, že bych mohla pokračovat celou abecedou.

Ráda si čtu vaše články. Moc se mi líbí lístky z cest - Aljaška Katky Hoškové, Jiříkův Island, Krétu Lucie Staníčkové, Korsiku Terezy Matýskové, hledám Jiříkovu poezii a těším se na cokoliv od Emily. Nebudu jmenovat všechny, nebo mi u článku usnete. Určitě nejsem sama, kdo musí každý den skouknou co přibylo nového. Možná, by nebylo špatné, kdybychom mohli vidět kolik lídí si přečetlo příspěvky. Nemyslím tím pohladit na naše ego, ale když uvidíme, že článek někoho zajímá, nebudeme se tolik zmítat v pochybnostech. Možná...Líbí se mi spoustu věcí, ale nechci pod každý druhý článek psát, že se mi líbí a se zájmem jej čtu.

Stáňa

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

10 komentářů

Obrázek uživatele Jesisem
... někdy mám chuť napsat pod článek, že jsem si ho se zájmem přečetla, líbil se mi nebo mě donutil k zamyšlení. A když chci něco publikovat, též se mnou zmítají ony pochybnosti. Ale už to tak asi je. Navíc - blog je můj a můžu si v něm psát, co chci... ale ta pochybnost tu vždycky je :)
Obrázek uživatele sdlfjls

Je tu sledovanost i hodnocení přínostnosti. Ve sledovanosti vede má Pornografie, heč. Na taková témata jsem byl vždy machr. V přínosti ovšem nic moc. Lidé nedokážou ocenit, co je pro ně dobré.

 

Obrázek uživatele sdlfjls
Koukám, Stáňo, že v přínosnosti Váš příspěvek drží pěkné 4. místo. Tak bych se nebál. Zájem tu je.
Obrázek uživatele Lotyna
Myslím Stáňo, že zrovna vy se tohoto obávat určitě nemusíte. Vaše příspěvky mají většinou šmrnc, vtip a dobře se čtou. Takže se domnívám, že kdyby se ta čísla pod každým článkem objevovala, ta Vaše by byla určitě vysoká ;-) Ale je to dobrý nápad - redakce nechceš se toho újmout a ukazovat kolikrát byl článek přečtenej alespoň jejich autorům? Já osbně beru Inflow (radši) jako takový pískoviště a říkám si, že když si někdo něco nebude chtít přečíst, nepřečte si to (Ať žije svoboda! :-)) Je pravda, že tu občas možná vypouštím fakt "klenoty" a nutit někoho aby si to četl by mohlo být některými lidmi pouvažováno za novodobý způsob mučení :-) Ale lhala bych kdybych řekla, že mě nehřeje ego, pokud se pod mými příspěvky rozpoutá diskuse. A když už se to stane většinou za to vděčím svému čtenáří number one - J.J.Stodolovi :-) (Ten totiž jako jediný komentoval zatím všechny moje články :-)), za což mu upřímně děkuju :-) Každopádně Stáňo, myslím, že batolátka na pískoviště patří, takže není čeho se obávat, akorát si nesmí házet písek do očí a strkat kamínky do nosa - aby nepřišli k úrazu :-)
Obrázek uživatele Stáňa

Abych se líp vyjádřila o co mi vlastně jde. Vyšlo za sebou víc článků, které se mi moc líbily. Nějak bych chtěla dát najevo autorům, že jejich věci našly odezvu. Ale nerada bych zahlcovala diskuzi. Cesta zeleným autobusem, Jiříkův styl... senzační věci. Lotyna ná skvělej nápad, aby četnost přečtení článku viděli autoři. Nechci soutěžit, některé věci jsou naprosto perfektní a není u nich žádný komentář a může jít o příspěvky nejčtenější. Nebylo by špatné, když si dáte práci s popisem vaší cesty, vidět kolik lidí téma zaujalo.

S pískovištěm souhlasím, na každém pískovišti se najde někdo, kdo ti šlape v bábovičkách. Většinou se to řeší tak, že když se maminka nedívá najzne se kyblíčkem.

Stáňa

Obrázek uživatele Katka Hošková
Stáňo, pokud chceš někomu dát najevo, že se Ti jeho příspěvek líbí, můžeš přece kliknout na to, že se ti příspěvek zdá hodnotný a přínosný, ne? Je to hned pod každým článkem. Zbytek zvážíme:-).
Obrázek uživatele Stáňa

tato informace se k němu dostane pouze v případě, že jej vynese k nejvíce čteným. Takovou tu malou sledovanost nezjistí. Ale možná tu řeším něco, co ani žádné řešení nevyžaduje.

Stáňa

Obrázek uživatele Terajs
Kdyby tak aspoň autor věděl, kolik lidí si na ten jeho výtvor kliklo... Pravda, může to povzbudit i umlčet, ale jsem pro ;).
Obrázek uživatele bicarbona
takže taky pro... a taky proto... jak řek terajs...
Obrázek uživatele Emily
15. 9. 2008

... čte napjatě každou čárečku, kterou napíše Stáňa.

Jelikož:

 Stáňa je "můj člověk".

Stáňa válí ve všech směrech.

Stňa má na mě vliv.

Od její postupky nemám "zkouškový stres", ale pouze a jedině VYKAŠENÝ MOZEK.

Takže dík :-)))

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback