Co na to studenti? Výsledky jedné malé anketky…

Asi před měsícem jsem oslovil tímto dotazníkem studenty našeho (brněnského)  oboru. Dotazník vytvořila Mgr. Zlata Houšková z NKP pro svůj příspěvek na konferenci Knihovny budoucnosti a sledoval jasný cíl:

Za jednu z nejdůležitějších věcí považuji, aby knihovníci dostali zpětnou vazbu, jak jsou naše veřejné knihovny vnímány veřejností, pokud jde o jejich pohodlí, atmosféru, vstřícnost, vybavení, služby, zkrátka nakolik jsou (nejsou) opravdu obývákem města. V knihovnách se totiž často snažíme dělat to co nejlépe … podle svého. A uživatel tím – možná – zase tak úplně nadšen není… Mám pocit, že se ho ptáme pouze zřídka, co chce, a už vůbec se neptáme těch, kteří k nám nechodí, proč k nám nechodí. Proto bych chtěla, aby zazněly i tyto hlasy.

Během prvních 24 hodin odpovědělo 98 studentů! Příspěvek kolegyně Houškové měl velký ohlas i úspěch, za což patří poděkování všem, kteří dotazník vyplnili.

Niže je zmiňovaná prezentace. Příjemné čtení :)

  • BONUS: live blogging 2.0 z konference Knihovny současnosti jste mohli sledovat zde.
Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

2 komentáře

Obrázek uživatele Anonym
Anonym
12. 11. 2018
You know your projects stand out of the herd. There is something special about them. It seems to me all of them are really brilliant! Bücher für plastische Chirurgie
Obrázek uživatele Anonym
Anonym
13. 11. 2018
I high appreciate this post. It’s hard to find the good from the bad sometimes, but I think you’ve nailed it! would you mind updating your blog with more information? Nachrichten

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback