ČteSyRád a 17. listopad: knižní sada, hrací karty a Malý knihovník

K příležitosti 17. listopadu jsme v rámci portálu ČteSyRád http://www.ctesyrad.cz/ připravili TŘI "překvapení". Když už je ten rok 2009 vyhlášen Evropským rokem tvořivosti a inovace. :)

  1. Tematická sada 17. listopad http://www.ctesyrad.cz/sady
    Ve spolupráci s odborníky jsme připravili seznam významnýh knih, které se vážou k výročí dvaceti let od Sametové revoluce a pádu komunismu. Od dnešního dne chceme ve spolupráci se širokou odbornou veřejností připravovat jednou za čas podobně laděné knižní sady.
  2. Hrací karty Čtesyrád http://www.ctesyrad.cz/bonusy-ke-stazeni
    Pro radost z tvoření jsme vyrobili Hrací karty s "čtenářskou tematikou". Karty jsou volně k využití, pokud se Vám libi, šiřte je libovolnym způsobem!
  3. Malý knihovník http://www.ctesyrad.cz/bonusy-ke-stazeni
    Hráli jste si v dětství na policisty/kadeřniky/pošťáky/chemiky? Tak teď si můžete hrát vy či vaši nejmenší na (malé) KNIHOVNÍKY :) Hra bez zásadnějších pravidel s prostorem pro fantazii.

Stahujte, tiskněte, stříhejte, měňte, šiřte, darujte. Příjemnou zábavu.

Nikdy bych nečekl, kolik času, energie a zapojených lidí takové "tvořivky" seberou. Uff, úkol/sen splněn, odcházím se věnovat vědě :)

Fotogalerie

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

4 komentáře

Obrázek uživatele admin
Anonym
17. 11. 2009

Moc pěkné... jen tak dál.

K sadě bych ještě přidal knihu Jak pukaly ledy. 

Obrázek uživatele Gabriela Šimková

Díky za čas a energii, které jste věnovali tvorbě vašich překvapení, podle mne to stojí opravdu za to :-)! Tematická sada je úžasný nápada a těším se, že přibudou další.

A krásné a inspirativní "dárečky" pro nás hravé a tvořivé mně na chvíli úplně zaměstnaly a odpoutaly mé myšlenky od listopadové mlhy, která zastírala celý ten významný dnešek... hádám, že nám tím chtěl někdo naznačit, že minulost je skrytá hustým oparem a do budoucnosti, se dá jen těžko nahlédnout...

Obrázek uživatele Agnes
17. 11. 2009

Jaké milé překvapení, právě jsem se vrátila z lampionového průvodu a atmosféra na mě dýchá dále.  

Za sebe musím říct, že karty mě uchvátily svým provedením. kresby jsou opravdu nádherné a mají svou atmosféru. 

Rozhodně si je hodlám vytisknout a zalaminovat, jednou je budu určitě hrát se svými dětmi.

Co se týče tématických sad, podle mě je to skvělý nápad - rozhodně pro ty, kteří se mohou na něco specializovat a ušetří si čas hledáním kvalitní literatury.

 Zkrátka mám velkou radost, jsem strašně ráda za všechny ty úspěšné projekty, které na KISK fungují, málokterý obor se může "pochlubit" takovou aktivitou... díky za to!

Obrázek uživatele Tonda
19. 11. 2009
Hrací karty jsou skvělý nápad a jejich provedení je opravdu povedené. Shodou okolností mi v těchto dnech uvízl v mailu odkaz na deskovku o knihách bookchase. Nejsem zas takový fanoušek deskových her (od toho jsou tu jiní ;-) ), tak ani nevím jestli existuje něco podobného v českém provedení. Pokud ne, tak si myslím, že to je velká díra na trhu a měla by se jistě využít :-)

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback