Designovně rozpálený editorial

7. 2. 2013
editorial
O novém designu InFlow se v kuloárech mluví už pekelně dlouho. Už mnohokrát byl redesignový plamen zažehnut jak Bilbovo Žihadlo ve skřetí noře a již mnohokrát byl uhašen jak vápenný hydrát. Právě v těchto chvílích ale plamen hoří jako nikdy. Jeho špičky se už prokousávají pralesem překážek a první jiskry se dostávají nad vrcholky stromů. Aby taky ne, když vrchním  topičem není nikdo jiný než Jan Řezáč, jehož jméno klátí stromy už samo o sobě. Jestli chcete vhlédnout přímo do dílny topičovy, podívejte se na wireframe.

Jednou z klíčových věcí, které InFlow v brzké budoucnosti potká, bude tzv. rozbití periodicity (jak destruktivně to zní, že?). Idea je taková, že články už nebudou vycházet jednou měsíčně společně, ale jednotlivě v průběhu měsíce, tak aby prodleva mezi přijetím článku a jeho vydáním byla co nejkratší. Svět si žádá informace čerstvé, dejme mu je. Jednou měsíčně se pak všechny články poskládají do jednoho čísla, ideálně vyexportují do souboru PDF a zaarchivují.

Teď se dostávám k tomu, proč stojí za to číst dál. Jak tušíte, redesign neděláme pro sebe; ostatně na to příležitostné opékání buřtů bychom si vystačili s hodně malým plamínkem. Redesign děláme pro naše čtenáře, autory, redaktory, co přijdou po nás, naše děti, vnoučata a děti našich vnoučat. Svoláváme proto všechny, co tohle čtou i nečtou, zajímače kolem dění InFlow i bytostné nezajímače, aby nám pomohli s klíčovou věcí, před kterou teď stojíme: s claimem. Claim neboli hlavní slogan je něco, co je nedílnou součástí každé větší značky. Jestliže máte ultra geniální nebo sebestupidnější nápad, prosím, pošlete nám ho na redakční e-mail redakce(uzenáč)inflow(tečka)cz. Anonymně, pseudoanonymně nebo jakkoli jinak. Společně s vašimi návrhy nám můžete posílat i vaše názory na wireframe nebo na hrozivě znějící destrukci periodicity. Autora nejlepšího návrhu, který se nakonec kostrbatými cestičkami stane součástí nového podoby InFlow, ohodnotíme dárkovým poukazem v hodnotě 500 Kč do "světa nových dovedností" Naučmese.cz.

Neváhejte a prostě něco pošlete. Je to snadné, je to zdarma.

Just Do It.

Díky.

Za redakci,
Michal Klajban
Štítky: editorial
Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

0 komentářů

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback