Diskuze o knihovnách v MUVE.

Akce, která přímo vybízí k účasti,proběhne 16. dubna ve 3:00 ráno na ostrově Amarican LibraryAssociation. Jedná se o diskuzi, která bude vedena po ose knihovny- MUVE.

Přímý link na místo konání.

„ALA TechSource is proud to presentour first virtual world event-a discussion of virtual worlds,libraries and education with Second Life expert Joe Sanchez. Sanchez,a doctoral candidate at the University of Texas, is the author ofFebruary's issue of Library Technology Reports, "VirtualWorlds: Ideas, Challenges and Innovations."


Please joinus on the ALA Island on Wednesday, April 15 at 6:00pm PacificTime/Second Life Time (PT/SLT) for an exclusive interactivediscussion and presentation of his work. We'll be discussingvirtual worlds and their potential to impact library service andfreedom of information, as well as Joe's work with LIS students usingSecond Life. One of the topics discussed will be role-playing invirtual worlds, so we are asking all participants to come dressed astheir favorite historical figure!"

Podobnost s akcígorilek čistě náhodná.

Dalšíinfo. na Facebooku.

Na konferenci se bude probírataktuální téma technologií, které lze při realizaci knihovny vVS využít. Viz krátké info. o knize ImplementingSecond Life: Ideas, Challenges and Innovations.

 

Těším se...  

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

2 komentáře

Obrázek uživatele Terajs

O tenhle článek jsem zakopla chvíli po této pozvánce, a tak neurony neměly ani moc práce, aby si daly dvě a dvě dohromady :).

Kromě úvahy na téma

  What does it mean to be information literate in Second Life?

obsahuje některé základní informace o SL, mluví o knihovnách a knihovnících, kteří ho používají a tabulkou propojuje zmíněné pojmy: aplikuje principy Big6 na SL. 

Obrázek uživatele Tomas Bouda

V některé literatuře je uváděn také pojem vizual literacy...  schopnost orientace v 3D prostoru, manupalace s 3D objekty, komunikace, atd...

Tomáš Bouda

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback