Editorial

6. 4. 2009
Editorial
 

Vážení čtenáři,

Editorial pro měsíc duben by měl tentokrát být ve znamení přicházejícího jara a Velikonoc. 

L ... láska, léto, lízátko, logopedie, lysý, lýko, lýtko, lyže... tohle pořád nesedí. Redakce ještě před chvílí ani netušila, jak náročné může být stvořit smysluplnou větu začínající na „L" právě tak, aby šikovně zapadla do kontextu editorialu. Redakce se domnívá, že někteří ze čtenářů by v této souvislosti mohli být ve tvorbě nejen textu, ale také např. slovních hříček zkušenější a nabízí jako odměnu kvalitní propisku Inflow za nejoriginálnější slovní hříčku začínající na písmeno „L". Teď už se ale pojďme podívat, co nás čeká v dubnovém vydání Inflow.

Internetový prohlížeč Google Chrome je jedním ze zajímavých nástrojů, které nabízí firma Google, a který nám ve svém článku přiblíží Josef Kotrba a Zdeněk Machač.

Kniha prof. Josefa Šmajse Ohrožená kultura inspirovala Katku Pauerovou k napsání úvahy nad konfliktem přírody a kultury.

O potenciálu virtuálního prostředí a možnostech jeho využití pro účely znalostního managementu a rozvoje intelektuálního kapitálu firem a institucí pojednává ve svém příspěvku odborník na Second Life mezi studenty KISK Tom Bouda.

Noviny, blogy a porovnání jejich výhod a nevýhod z pohledu autora i čtenáře jsou hlavním tématem příspěvku Martina Šuraby.

Olga Kavanová přináší zprávu z konference Současnost literatury pro děti a mládež.

Co nás čeká v budoucnu, pokud se zaměříme na problematiku využívání výpočetní techniky v nervové soustavě člověka?  Kterým směrem se lidstvo v této souvislosti může ubírat? To jsou některé ze základních otázek, nad kterými se ve třetí části svého příspěvku zamýšlí Pavel Synek.

Evidentně jarně naladěná redakce Inflow přeje všem pěkné počtení a bohatou pomlázku!

Fotogalerie

Štítky: editorial
Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

0 komentářů

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback