Emily radí

5. 9. 2012
editorial

Vážení a milí čtenáři,

před týdnem jsem si řekla, že tento editorial věnuji Emily.
Zaprvé je součástí Inflow skoro o dva roky déle než já, takže by si editorial s věnováním určitě zasloužila.

Zadruhé má neuvěřitelné množství skvělých nápadů, kterými zasypává redakci, ikdyž se naoko tváří, že už vlastně k Inflow až tak úplně nepatří.

A zatřetí, a to hlavně, mi Emily řekla, že by chtěla, aby byly editorialy od teď jiné - víc publicistické, sloupkové, Respektovské či Reflexovské. Snažila jsem se jako už dlouho ne. Protože si názoru Emily vážím, a taky proto, že je září a se zářím přichází noví studenti, kteří Inflow třeba ještě neznají. Sepsala jsem tři různé varianty sloupkového editorialu a všechny postupně smazala dřív, než jsem je vůbec dala komukoli přečíst. Pak jsem šla do trafiky a koupila si Respekt a pak taky Reflex. A protože mi nedávno někdo řekl, že vyprávím tak, že pointa je známa již dlouho před tím, než svoje vyprávění skončím, tušíte, k čemu tohle celé spěje:

Milá Emily,

vím, že rozvíjení a zlepšování Inflow je pro tebe srdeční záležitostí. Proto Ti slibuji, že se budu příští měsíc snažit ještě víc, aby v říjnu vyšel editorial, který bude mít publicistickou šťávu a nabídne neotřelý názor na dění kolem. Snad se na mě nebudeš příliš zlobit, když nabídnu pozornému čtenáři obsah nového čísla, snad si v něm najde přesně to, co by rád. Již samotní autoři, kteří se na tvorbě zářijového čísla podíleli, předjímají slibný obsah - Edita Vališová, Michal Černý či Lukáš Pokorný.

Gáby
Štítky: editorial
Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

1 komentář

Obrázek uživatele Emily
10. 9. 2012

<p>
Dík.
</p>
<p>
Btw. ty, co mají plnou hubu keců a <i>radí</i> těm, kteří do Inflow opravdu každý měsíc vloží kupu energie ... takové já mám fuckt nejradši.
</p>

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback