Google Calendar - Filmy na stáncích a harmonogram roku FF

Pokud jste filmovými fanoušky a kupujete levné dvd na stancích, mám pro vás malý tip. Nedávno jsem narazila na veřejný kalendář na Googlu, který informuje o tom, co který den má vyjít (dostupné z http://www.google.com/calendar/embed?src=c1j6ev50hubbm37ks0abr3kvag%40gr...). Můžete si ho stáhnout/přidat do svého kalendáře na Googlu (Google Calendar). A ještě něco. Ani FF není pozadu a můžete si přidat kalendář přinášející důležitá data týkající se výuky obecně (harmonogram roku). Kalendář je dostupný z http://www.google.com/calendar/embed?src=ddhcvjugbludbsae7hf8v3h4gs%40gr....
Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

5 komentářů

Obrázek uživatele espoo
1. 2. 2008
Kalendář s levnými DVD si lze prostřednictvím této adresy http://www.google.com/ig/directory?hl=en&url=dalis.wz.cz/levna_dvd/levna... přidat i jako gadget na personalizovanou Google stránku
Obrázek uživatele Martin Krčál
Ještě bych přidal další zdroje: - http://czecal.czechit.net/ - odkazy také na Google Calendar, jednotlivé filmy jsou doplněny o procentuální hodnocení z filmového serveru ČSFD. - http://www.web-nyrany.cz/web/prodej-dvd/index.php - dle mého subjektivního pohledu obsáhlejší a také přehlednější než předchozí :) - http://www.dvdinform.cz/index.php?text=1317-co-vyjde-na-dvd-v-unoru-2008 Jinak díky za tip.
Obrázek uživatele Tomas Bouda
Kalendář Google je skvělá věc. Používám ho asi dva měsíce, a jsem s ním úžasně spokojený. Sdílení kalendáře s fakultou je užitečnou funkcí. Dovolím si ale upozornit i na možnost zasílání upomínek, nebo připomínání schůzek ostatním, kdo sdílejí stejný kalendář a jejich emailová adresa je vložena do Vašeho adresáře na G-mailu. Součástí e-mailu je i odkaz na danou akci v kalendáři s možností potvrzení, či zamítnutí možné účasti dotyčného.
Obrázek uživatele espoo
11. 2. 2008
A co teprv moznost zadat misto schuzky/akce a to se pak otevre v gmaps :) Kdyz uz jsme u toho Google, na blogu ceskeho Googlu pravidelne zverejnuji novinky co noveho a sem tam se tam objevi nejaka uzitecna vec.
Obrázek uživatele Katka Hošková
Díky moc za ten kalendář, jako filmofil jsem ho náležitě ocenila a včera mi neunikl Anglický pacient, jeden z mých VIP a TOP TEN filmů. Musím uznat, že Blesk, Aha a podobné plátky občas přinesou opravdu perlu. Moje hromádka filmů v papírových obalech pěkně narůstá.

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback