GORILÍ HLEDÁNÍ = VAŠE NÁLEZY!

24. 8. 2009

Příloha č. 21/2009

Milí příznivci a drazí nepříznivci GUERRILLA READERS!

HLEDÁME ...

Dovolujeme si využít tohoto prostoru k zveřejnění projektové inzerce.

Budeme struční. Však víte, kolik stojí jedno slovo v inzerátu.  Na serverech běžně využívaných k těmto účelům jsou sice levnější než na Inflow - což je pochopitelné, protože to jde poněkud jinou cestou  - ale pravděpodobně bychom se nedostali zrovna k vám. A to by byla pro vás velká škoda.

My totiže HLEDÁME ...

... PŘÍZNIVCE GREADERS.CZ

rubrika: *seznámení* (-flirt-přátelství-vážný vztah-)  

Dva měsíce žijící web zaměřený na oblast geurrilla marketingu a čtenářství, za kterým stojí rok mladý tým projektu GR, hledá své příznivce. Je jediný svého druhu - první, který se zabývá tématem, které pohne našim oborem. Pokud ne, banán s námi se všemi! (Neboli: tupost s námi a čtení pryč.) Je barevný designem a ještě barevnější obsahem. Hledá příznive webu GR: čtenáře, kteří chtějí číst o tom, co se nikde jinde ještě nepíše. Tvůrce grafiky a stripů, kteří se nebojí zažitých klišé o knihovnách a čtení. Od podzimu 2009 také budoucí bloggery z řad čtenářů (knihovníků, studentů, markeťáků), kteří mají co říci a vytvořit v oblasti g-marketingu.   

 Web přikládá podobenku:

  

... ČLENA GR-TÝMU NA POZICI NEJEXPERTNĚJŠÍHO EXPERTA

rubrika: *seznámení + pracovně-zábavný-týmový vztah* (-přátelství-vážný vztah-)  

Rok mladý tým projektu GR hledá od poloviny září 2009 webmistera/webmistress a grafika v jedné osobě. Jelikož to šlape čím dál lépe a čím dál dále, přejeme si rozšířit oblast zájmu projektu. (ALE také se někdy vyspat.) Proto potřebujeme dalšího spolupracovníka/nici. O NÁS: Jsme jediný tým svého druhu - první, v celé historii lidoopů, který si v takto vyhrocené a rozmanité sestavě zdárně přežívá, a co více - užívá! O VÁS: Rádi bychom našli spřízněnou opičí duši, která ovládá Wordpress (ne on ji, jak tomu bylo doposud) a baví ji tvorba grafiky (nejen baví jako nás, ale zná řemeslo). V týmu bude mít pozici naprostého expertního experta a bude uctíván (skoro!) jako náš Samec. MOTIVACE:  * podíl na webu, který je již součástí WebArchivu a projektu, který má jméno a budoucnost (jakou, o tom budete rozhodovat i Vy!), * spolupráce s týmem, který FAKT stojí za setkání (nezapomenutelné, přísahám!),  * studijní kredity či finanční ohodnocení. Poslední bod zmiňujeme "pro pořádek", protože narovinu: Ferrari za to (ZATÍM!) nepořídíte, index Vám to nezaplní.  

Zaujalo Vás?  Ozvěte se!

KAM?  gorily@greaders.cz 

S ČÍM? V ideálním případě uvítáme ukázky Vašeho talentu a radosti z tvorby! Nemusí se týkat GM.

DO KDY? 18.9. 2009

TĚŠÍME SE ....

Na staré (= mladé) i nové příznivce GREADERS.CZ

Na nového (a řádně uctívaného) člena GR-týmu.

TEST

Základní podmínkou pro obě role je souhlasit, že poslání knihovníků přesahuje zajištění dokonalé dohledatelnosti dokumentu. 

Například tento katalogizátor byl při definování klíčových slov velmi precizní.Klíčová slova - hlavně precizně! .  

Ale zásadní otázka zní: bude knihu bez její propagace vůbec někdo hledat?

 

Na viděnou

na greaders.cz

Vaši Guerrilla Readers!

 

Fotogalerie

V kategorii: Gorilky
Štítky: Inflow magazín
Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

0 komentářů

Přidat komentář

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback