HCI: SejTo

10. 12. 2013

HCI: SejTo a příprava na Den D!

Po celém semestru práce přicházíme s finální verzí prototypu, kterou budeme prezentovat na Dni D. V předchozích článcích je popsáno, že aplikace SejTo je určena pro všechny lidi, kteří si chtějí pěstovat vlastní bylinky a zeleninu v domácích podmínkách. V aplikaci se dozví základní popis rostliny spolu s návodem, jak se o ni starat a mohou si nastavovat upomínky, které připomínají například zalévání a své pěstitelské úspěchy mohou sdílet mezi své přátele na Facebooku.

Snažili jsme se naši aplikaci vylepšit na základě všech připomínek. Byli jsme však limitováni vývojovým prostředím Axure, které neumožňuje udělat všechno zcela podle našich představ.

V upomínkách došlo k výměně data a textu, což se ukázalo jako problém při uživatelském testování. Tlačítko zpět jsme se nakonec rozhodli přidat, bohužel nebylo možné jej vytvořit v rámci prototypu a tato změna by se případně dělala v reálné aplikaci. Filtrování na ovoce, zeleninu a bylinky budeme také řešit až v rámci reálné aplikace spolu s budováním databáze.

Finální prototyp je k vyzkoušení na stránce http://sejto.webovka.eu/

Na byznys plán se podívejte zde: http://www.slideshare.net/lenia7/byznys-pln-sejto-mobiln-aplikace

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

0 komentářů

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback