„Hlučná klimatizace ruší stav naprostého souznění!“

V podzimním semestru 2015 na Bloku vystoupilo 12 přednášejících, žen i mužů, se širokým spektrem témat: #Odtemnění, #marketing, #knihaJakoArtefakt#společnost, #práceRecenzenta, #designSlužeb, #webováAnalytika, #práceNovináře, #koučování, #EdTech, #3Dobjekty, #kybernetickáVálka

#blokexpertu

Studující vytvořili více než 200 digitálních artefaktů o věcech, které je zaujaly. Výběr z nich najdete v jednotlivých blogových příspěvcích.

Nejzajímavější a nejpřínosnější přednáška

Podle závěrečného hodnocení byla nejzajímavější přednáška Tomáše Foltýna a Marcely Strouhalové o projektu Knihy znovu nalezené.

Nejpřínosnější pak přednáška Pavly Holcové – Informace, které vás mohou stát život, ze které bohužel nemáme záznam. Můžete si ale přečíst alespoň shrnující článek nebo rozhovor s přednášející.

Výsledky hlasování byly těsné a pro všechny přednášející příznivé :-)

A co ta klimatizace?

Díky za podněty v závěrečném dotazníku a tipy na přednášející. Snažíme  se vyhovět i vašim přáním, ale ne vždy to jde. Učebnu ani čas v dalším semestru nezměníme, ale budeme se snažit, aby byl vzduch dýchatelnější a technika fungovala.

A co bude na jaře? 

Persuaze, Lékaři bez hranic, Poeziomaty, portál RVP, Skypicker, kultura v Brně, Host, HateFree, MZK, ... Celý rozpis přednášek s dalšími informacemi najdete na blokexpertu.cz.

Zapište si předmět (VIKBB27, VIKMB16), nebo přijďte jen na ty přednášky, které vás zaujmou. Každý čtvrtek, 15.50D22. Budu se těšit!

Pavla M.

Fotogalerie

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

1 komentář

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback