ICQ, MSN, Jabber, Facebook, Gmail a další ... vše v jednom

9. 7. 2008

DigsbyTaké vás štve neustálé přepínámí mezi ICQ a MSN účtem? Objevila jsem zajímavý prográmek, který umožní použití následujících aplikací v jednom rozhraní. Digsby je multiprotokolární (doufám, že to píšu dobře) IM klient, spojující v jedno AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk a Jabber. Mimo jiné vás upozorní na nově příchozí  email a snadno se dostanete i k vaším "social" účtům. Konkrétně jde o Facebook, Twitter a  MySpace. 

Digsby nabízí řadu zajímavých funkcí. Detailně se o jejich popis podělím později.    

Fotogalerie

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

4 komentáře

Obrázek uživatele admin
Anonym
9. 7. 2008
10:31 spouštím instalaci
Obrázek uživatele Enapay
Tento softik je unikatni prave propojenim socialnich siti a IM. A pokud se nepletu, jako prvni umi i Facebook chat. Dnes o nem vyse clanek na zive.
Obrázek uživatele tes
9. 7. 2008
A taky jeden starší článek na Digitálně.cz. Zatím se mi při pohybu v programu podařila smazat půlka kontaktů, ale byla to moje chyba :) Jinak vypadá moc dobře. Fakt doporučuji, hlavně pro ty, kteří mají 10 účtů na všem možném a opravdu je musí používat.
Obrázek uživatele Anonym
Anonym
13. 11. 2018

Forecasted a weakened petite dresses quarter, And the forecasts got here beach wedding dress the truth. The retail merchant petite dresses said hello thrown to somewhat maxi dresses of lace wedding dress a quarterly difficulties purple wedding dress now beach wedding dress in four red dress many decades. The pink wedding dress income ground-breaking credit experience, Revealed after the customer d white dress friday, Just dresses for women shipped flower girl dresses the amazon marketplace evening dresses stocks plus size wedding dress and dispenses lower red dress 9 pct beach wedding dress prior to restoring. evening dresses The amazon marketplace wedding dress already vanished white dress 60 dollars a be formal dresses part of the wedding dress third quarter, bridesmaid dresses Involving it due to a large injury within the particular business inside on a regular basis contracts source world purple wedding dress wide prom dresses web domain lifestyles Social. The blue wedding dress actual complete idea had been a decrease 

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback