Investice do budoucnosti

30. 6. 2008

Dnes jsem narazil na zajímavou nabídku Lunární Ambasády. Jedná se o nákupy pozemků na Měsíci. Možná ji už znáte, stejně mi to ale nedá, abych na ni neupozornil. Myslím totiž, že se jedná o velmi zajímavý nápad jak snadno a rychle zbohatnout. Dobře, rychle možná ne, ale tak za 500 let z vás určitě budou milionáři.


Výhody jsou více než zřejmé:

  • stále ještě jsou k dostání pozemky na přivrácené straně Měsíce
  • pokud budete mít opravdu štěstí, najde se na vašem pozemku ložisko nějakého vzácného nerostu (třeba lunaritu)
  • pokud budete mít štěstí o něco menší, vybudují vám alespoň někde poblíž kosmodrom a vy vyděláte na obchodu s kyslíkovými bombami
  • můžete si otevřít opravdový Lunapark
  • k dostání jsou i pozemky na Marsu a Venuši (tam je prý obzvláště pěkný výhled na Zemi)
  • co zatím k dostání není, a kde já vidím obchodní příležitost, to je prodej meteoritů. Co třeba koupit meteorit, který se řítí na zemi? Dodávka zdarma. Navíc ho můžete nechat pojistit a v případě že vám ho ostatní pozemšťané rozstřelí ještě před dopadem vyinkasovat tučnou pojistku.

neznalek na mesici

Tak co vy na to? Koupíte si pozemek? Máte nápad na nějakou další měsíční investici? Kolik byste dali za měsíční pronájem měsíčního pozemku? Založíte si vlastní Lunární agenturu na prodej pozemků? :)

Fotogalerie

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

3 komentáře

Obrázek uživatele Zuzy
30. 6. 2008
Pozemek na Měsíci jsem dala příteli jako dárek k narozeninám. Musím říct, že byl z toho hodně v šoku, ale následná radost byla vážně velká:))
Obrázek uživatele tvaishar

Nechtěl bych malovat čerta na zeď, ale s tou lukrativitou to nebude tak horké. Až se kterákoliv velmoc zmátoží k tomu, aby na měsíci cokoliv těžila, určitě se případného právoplatného majitele pozemku nebude ptát na povolení. Dotyčné území prostě zabere, prohlásí za své a začne vesele těžit.Nebo se snad kdokoliv z těch, kteří si koupili políčko na měsíci, odhodlá k tomu, aby s partou kamarádů od Greenpeace vyrazili na Měsíc a vlastními těly bránili strojům v těžbě?

Nene, Měsíc je Amerika 21. století. Kdo dřív přijde a zapíchne svojí vlajku do jemného měsíčního písku, stane se právoplatným majitelem dotyčného kousku země.

Obrázek uživatele Lotyna

Hlavně by se asi hodně těžko nějak dokládalo, že právě ten pozemek, kde se našly ony nerostné suroviny, je doopravdy váš - kolíky (které by váš pozemek vyhrazovaly) si tam přecejenom člověk ještě jen tak zatlouct nemůže... :-) 

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback