Já se tak těšííím:-)

Mrkla jsem se do poličky nad postelí, kde mám svoje VIP knížky a uvědomila jsem si, že za chvíli je to tady!!! Konečně uzavřu svoji sbírku. Posledního ledna letím k Barvičovi (nebo jinam) a koupím si to. Sice jsem to v létě nevydržela a přečetla jsem si to v AJ, ale není nad ten super Medkův překlad. Nemůžu se dočkat, až to otevřu a nasaju tu vůni nové knihy (letos na ekologickém papíru) a z jejích stránek na mě zavane tajuplná atmosféra magického hradu ve skotských horách a konečně si pořádně vychutnám závěr heptalogie, která mi tak učarovala. Konečně bude i český čtenář vedět, kdo všechno pod tužkou Rowlingové položil život v boji s ... Vy-víte-s-kým.

P.S. Snad jsem tímto svým nadšením nikoho nepohoršila ....

 

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

5 komentářů

Obrázek uživatele Terajs
naopak, sdílím... A co teprve my, co čekáme na toho Medka už půl roku... Pořád se bojím, že někde nechtíc vyslechnu něčí rozhovor nebo tak něco - jako se mi to stalo s Brumbálovou smrtí. Ale každopádně se to blííížííí!
Obrázek uživatele IvaZ
14. 1. 2008
Katko, taky se moc těším, hlavně proto, že jsem se až dosud ubránila tomu, abych se dozvěděla, jak to dopadne... takže mě čeká doufám ještě to překvapení a rozuzlení! Vzpomínám si na letní recenzi anglického vydání v MF Dnes - byly tam vlastně dvě a u jedné bylo velké varování, ať ji nečte ten, kdo nechce vědět, jak to dopadne. Odolala jsem :-) Ještě že vydavatel chytře načasoval vydání na konec ledna, určitě věděl, že už budeme mít po zkouškovém!
Obrázek uživatele Lucka
Mám tady zprávu pro všechny nadšence! 13.2. se v Městské knihovně v Praze uskuteční Den s Harrym Potterem! V testu si tam můžete prověřit své potterovské znalosti a dokonce si můžete vyrobit i vlastní minikoště! Hurááá do Prahyyyy (snad tam ty děti moc nevyděsíme ;-)) ... a 20.2. bude mít v pobočce na Smíchově besedu Pavel Medek :-)
Obrázek uživatele Katka Hošková
Akce tohoto typu mě vždy dokážou vzteknout:-)... Kromě Prahy neexistuje v ČR asi jiné město. I když asi to není chyba Prahy... Tak pardoooon. Nadšenec celkem jsem, ale myslím, že jsem svoje nadšenecké povinnosti k Harrymu splnila, když jsem v létě jela do Prahy do IMAXu, abych ho viděla ve 3D:-). Beseda by se mi líbila, ale je to prostě trochu z ruky.... Nepozveme si Medka k nám do Brna?:-)
Obrázek uživatele Lucka
... a tímto vyzýváme brněnské knihovny k uspořádání besedy s Pavlem Medkem ... :-)

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback