Kdo nic nedělá, ten nic nezkazí…

30. 7. 2012

 

…a nic nezíská.

Jako né, že by to nebylo super se jenom tak poflakovat a neřešit, že nic nemusíš opravovat a předělávat. Ale co z toho? Teda jako krom toho, že máš čas se flákat, což né každej má..

Třá, když to vemu z pohledu studenta (ještě furt) prváku (taky ještě furt). Buď můžeš bejt nějaký číslo v ISu a nějak si to jakože odchodit a tak.. Nebo si vemeš příklad z Iggyho, kterej musí všechno zkusit a během pár týdnů je hvězdou Inflow a zná se s půlkou školy. Což je určitě lepší, protože, když pak někam dojdeš, tak víš, že tam budou známí a ne jenom „nějaký lidi“ z oboru.

Nebo sem si teďka psal se spolužačkou. A vona, že si taky založí blog. A napíše příspěvek „Jak sbalit Pecana“. Tak já celej nadšenej jí odpovídám na otázky, jako jakou babu bych tak chtěl… a jak na mě… a pak z ní vypadne, že žádnej blog nebude, protože si říká, co by asi říkali ostatní lidi ze školy, kdyby se dozvěděli, že to psala vona. No rozumíš tomu? A já sem se tak těšil… Ale to je jedno. Aji když třeba, kdybys měl..já nevim.. vyšívat Teal’ca (s apostrofem) na kabelky, tak do toho, páč nikdy nevíš, kdy si tvůj bratranec vezme kurátorku výstav vyšívání v Praze, která tě tam prostě bude chtít a proslavíš se po světě s vyšíváním na kabelky.

Tak to bysme měli k tématu.. A těď to téma tu trochu zpecanovatíme, abysme moc nezvážněli. Zvážníme-li, mohli bysmechom zjistit, že samotný Ó velký Pecan se zapracoval do tématu tak moc, že v něm ani poznat není. Což, zvážíme-li, není o poznání lepší než nedělat nic, páč by to pak nebylo po pecanovsku a to by bylo blbý. Ale už sem se zase zvrátil k mojemu nicneříkajícímu opisování. Jako né, že bych od někoho opisival, co sem píšu.. (to by mi páni profesóři a paní profesóřkyně dali, že neuvádím zdroje, což je velice zvrácené) Myslím opisování jako opisování. A to je super,teda vlastně BOMBOVÝ, že sem se k němu vrátil, páč sem se nějak rozepsal a měl bych se jít aji trochu rozespat. Tak se mějte všichni veleblaze a, když bude zájem, příště zase trochu lajt.

P.S. Jako odlehčeně a né takový to po pražsku, že se de v pátek večer „trochu lájt helé“.

 

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

2 komentáře

Obrázek uživatele admin
Anonym
30. 7. 2012
Myslím, že to byla od spolužačky jen taková průhledná finta, aby zjistila, jak na tebe ;-)
Obrázek uživatele Iggy
A jak tedy sbalit Pecana? :)

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback