Když novináři ztrácejí naději

4. 10. 2012

Znáte to? 

Sedíte, před vámi smutně bliká prázdný dokument. Po hodině marné práce (a hlavně naprosto zbytečné) to vzdáte a jdete spát. Lehnete do postele, zavřete oči a v hlavě se okamžitě začne roztáčet kolotoč nápadů, myšlenek a příběhů. Takže nakonec usnete o tři hodiny později s tím, že hned ráno sednete k počítači a budete pracovat. Ráno usednete a na monitoru opět bílo bílá bílá...

Mě se to stalo zrovna včera. Po odlehčeném květinářském článku jsem přemýšlela co bych vymyslela abych trochu rozproudila debatu. Nevymyslela jsem nic. Oči se zavíraly, šla jsem spát. Podotýkám, v jednu v noci. Přesně ve dvě už jsem měla hlavu plnou nápadů a obavy, že to do rána zapomenu. Vzala jsem tedy to první co jsem měla po ruce (mobil) a datlila. (Půl hodiny, moje nokia xpress music by už asi zasloužila vyměnit za lepší stroj). A další hodinu zase zkoušela usnout a zase datlila. A co z toho vzniklo?

 

  • Šla jsem spát o půl čtvrté ráno..
  • K posteli si odedneška dávám blok s propiskou
  • Poohlédnu se po novém telefonu
  • Napsat zdarma PR článek restauraci jen tak, protože tam fakt neskutečně dobře vaří a je tam hezké prostředí, se může vyplatit. (Dostala jsem firemní věšáček na kabelku, takovej ten, co se uchytí magnetem pod stůl a kabelka se neválí po zemi nebo po židli, bomba!:-))
  • už nikdy si nedám před spaním kafe! :-D
A příště?... Příště možná přijde i (SEO) kouzelník Marek Prokop.. :-)

 

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

0 komentářů

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback