KISK hledá posilu!

28. 1. 2014

KISK hledá posilu do projektu SITMU (Standardizace IT na Masarykově univerzitě), která by se jako brigádník (DPČ) podílela na podpoře inovací předmětů spojených s IT tématy v rámci předmětů na bakalářském i magisterském stupni KISK. Náplň práce by tvořilo ve spolupráci s Pavlou Kovářovou především:

  • vytváření hesláře odborných pojmů z oblasti práva, dále z oblasti informačních technologií
  • rešerše a anotování rozšiřujících materiálů v různých formách, především článků, videí, manuálů, MOOC i menších otevřených kurzů, softwarů a online nástrojů
  • práce s interaktivní osnovou v IS MU a s e-kurzy v prostředí Moodle, vč. vytváření autoevaluačních testů na základě dodaných studijních materiálů
  • vytváření a vyhodnocování e-dotazníků pro zpětnou vazbu studentů předmětů, vytváření zprávy pro vyučujícího
  • vytváření článků na Inflow pro rozšíření informací ve výuce

Projekt je schválen  do konce roku 2014 a spolupráce by měla trvat po celou tuto dobu v rozsahu cca 20 hodin týdně s velmi zajímavým finančním hodnocením. Většina činností by byla prováděna na základě podnětů a se zpětnou vazby od Pavly Kovářové z pohodlí domova (home office) na vlastním počítači.

Zahájení spolupráce by mělo být co nejdříve (po domluvě a nezbytném vyřízení formalit). Pro doplnění informací kontaktujte Pavlu Kovářovou (kovarova@phil.muni.cz). Při zájmu o spolupráci na stejnou adresu pošlete životopis a motivační dopis, a to nejpozději do 9. 2. 2014.

http://farm8.static.flickr.com/7396/8718123610_09e70f6d90.jpg

http://farm8.static.flickr.com/7396/8718123610_09e70f6d90.jpg

Fotogalerie

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

1 komentář

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback