KISKfórum je zpět!

 

Už se těšíte na začátek semestru? Jestli ne, tak můžete začít. Připravujeme pro vás zářijové KISKfórum. Proběhne dokonce hned v prvním týdnu semestru, ve čtvrtek 24. od 18:00. Bude zářné, a to hned z několika důvodů.

 

Zaprvé, téma je jako vždy neodolatelné – Práce a studium. Týká se všech, ať už pracujících studentů, studujících pracantů nebo studujících nepracantů. Přijďte si poslechnout příběhy vašich spolužáků a popovídat si.

 

Druhý důvod, proč přijít: čtvrtek 24. je čtvrtek před pátkem, který je určený i kombiňákům. Pokud jste studenti kombinovaného studia, nevadí vám strávit jednu noc v Brně a ušetřit si tu páteční dlouhou ranní cestu, určitě přijďte. Tohle téma se týká hlavně vás.

 

První výzva: Jste studenti prezenčního studia a je vám občas doma smutno? Poskytněte azyl studentům kombinovaného studia. #kombi-přijímám Nabídky pište do události na Facebooku, do komentářů tady na Inflow nebo nám (kiskforum@inflow.cz).

Jste studenti kombinovaného studia a nemáte po KISKfóru kde přespat? Sledujte nabídky na události. Pokud nemáte Facebook, napište nám, vše zařídíme.

 

A nejdůležitější třetí důvod: je to první KISKfórum semestru. I když vás téma na první pohled nezaujme, tak přijďte, uvidíte po prázdninách svoje spolužáky. A pokud jdete do prváku, ať už na bakaláři, nebo jako nováček odjinud na magistru, přijďte o to spíš. Poznáte nové lidi, kteří vás určitě přijmou mezi sebe.

 

Jo a kde se to vlastně odehraje? Po roce se vrátíme zpět do prostor Domu umění, do Galerie Jaroslava Krále hned v přízemí, naproti vchodu. Po skončení akce můžeme zůstat ve foyer a neformálně probrat, co jsme na KISKfóru slyšeli, co se dělo o prázdninách, jestli bude Miloš Zeman i podruhé prezidentem, … Nebojte, víno bude!

 

Když nás pak vyhodí, blízko je Desert, Kabinet múz a celé Brno.

 

Těšíme se na vás,

Johanka, Míša, Jindra, Jeník a Roman


P.S. Druhá výzva: Pokud chcete na KISKfóru cokoliv říct nebo se zúčastnit řízené diskuze v druhé polovině hlavního programu, ozvěte se nám na kiskforum@inflow.cz. ;-)

Fotogalerie

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

2 komentáře

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback