KiteFlow 2010 - résumé

7. 11. 2010

Vážení a milý KISKáci,


první KiteFlow je za námi a my se s Vámi prostřednictvím Inflow chceme podělit o to, co jsme všechno zažili.

Tak tedy, sraz draků byl 27.10.2010 ve 14:00 na Kraví Hoře. Počasí bylo krásné slunečné, jen nám chyběl vítr na pouštění draků. První dorazila Monča. Prý aby dodělala vlastního šíleného draka. Ale stejně všichni věděli, že už se nemohla dočkat. Potvrzoval to i fakt, že měla už jednoho draka koupeného. Něco málo po čtrnácté hodině se objevila Terka a o chvíli později i Štěně. Tak jsme pomalu vyzkoušely, jak draci létají. Koupený drak létal celkem slušně, ale Mončin ručně vyráběný se točil pořád kolem dokola. Pravděpodobně chyba výrobce… 

Kolem třetí hodiny se začali trousit další nadšenci, kteří chtěli také pouštět draky. Dorazila Ivet, Marťa, Hanča, Terka a Mirka. Holky měly vlastnoručně vyráběné úžasné dráčky. Začaly sme pouštět draky. O chvilku později dorazil Honza i s kamarádem a Radek. Nakonec přišel Kuba, cca hodinu a půl po srazu, a prohlašoval něco o zásobování, a že je zima. Pochopili jsme vskutku brzo. Kuba s sebou přivezl několik litrů svařeného vína. To zcela vysvětlovalo jeho zpoždění. Přesunuli jsme se výš na kopec v domnění, že tam bude foukat víc. To za usilovného popíjení svařáku. Nefoukalo ani tam. To nás ovšem nemohlo odradit. Vzali jsme naše draky a začali s nimi běhat ze všech sil po celé Kraví Hoře. Muselo to vypadat asi dost zajímavě, protože se za chvíli objevila skupinka lidí s kamerami a chtěli s námi udělat rozhovor. Ten jsme pochopitelně odmítli. Chyběl nám tiskový mluvčí.

Po tom, co Mirka unavila všechny draky a zapadlo slunko, nám začala být docela zima. Rychle jsme rozdali nejvytrvalejším pouštěčům ceny, sbalili se, dopili svařák a přesunuli se do tepla, kde jsme zakončili letošní ročník KiteFlow.

Poučení pro příští roky:

 

  • Vybírat počasí, ne pěkné, ale větrné 
  • Uvařit více svařáku
  • Vzít s sebou tiskového mluvčího

 

A něco málo fotek najdete tu:
 


 

Draky ničit nebudeme, schováme je na další roky

Fotogalerie

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

0 komentářů

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback