Knihovnické Delicious

23. 2. 2012

Mám to štěstí, že mě moje práce opravdu baví. A můžete mi to opravdu věřit, protože moje paní vedoucí Inflow myslím nečte (pokud ano, tak zdravím), takže nejsem nucen si tady něco takového vymýšlet ;-) A protože mě to opravdu baví, tak naprostá většina věcí, které na internetu sleduju/čtu/vyhledávám, se týká knihovnictví a informačnictví. Často se mi stává, že narazím na nějaký obsah, o kterém se domnívám, že je kvalitní, ale třeba se netýká úplně oblasti mého zájmu. A kam s ním? Něco málo odkážu na svém profilu na Facebooku, ale většinou to prostě jen přejdu. Myslím, že takových nás je víc a je to škoda. Problém, že vlastně není moc kde sdílet zajímavé dokazy (nebo já teda aspoň nevím kde), jsme naťukli s Tomášem B. a Evou G. i na FB stránkách PARTSIPu a výsledek této minidiskuze je, že jsem založil na Delicious.com sdílený stack určený právě pro takové odkazy. Adresa stacku je: http://delicious.com/stacks/view/GoYwkZ

Ambice s tím nemám vůbec žádné :-) Ale:

- pokud používáte Delicious a máte čím přispět, tak se přidejte a sdílejte!

- pokud používáte Delicious a nemáte čím přispět, tak můžete aspoň sledovat (minimálně já tam přispívat budu :-))

- pokud Delicious nepoužíváte, tak začněte ;-)

- pokud víte o nějakém jiném/snadnějším způsobu, jak bych mohl jedním-dvěma kliknutím myší nasdílet zajímavý odkaz světu a který by se dal používat nějak hromadně, dejte vědět!

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

1 komentář

Obrázek uživatele Tonda
23. 2. 2012

Zapomněl jsem na důležitou věc. K tomu, abyste mohli do stacku přispívat, musíte dostat pozvánku. Takže pokud máte zájem, tak mi třeba sem napište vaši přezdívku, kterou na delicious používáte, nebo stačí, když začnete stack sledovat (vaši přezdívku uvidím a automaticky vám pozvánku pošlu.)

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback