Knihožrout

Ahoj,

mě možná neznáte, nebo spíše vůbec neznáte. V Brně jsem byl jen jednou za život a to ještě v 10 letech.  Abych se na začátek představi. Jsem student 3. ročníku oboru knihovnické a informační systémy a služby v Táboře. Vytahujeme růžky a právě jsme zprovoznili naše projektové stránky pro malé děti, které nazýváme knihožroutíci a sami jsme knihožrouti. Chtěl jsem vám jen tímto představit naše stránky www.knihovnici-tabor.cz

Hezký den

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

3 komentáře

Obrázek uživatele Petr Škyřík

Milý Karle,

je skvělé, že už na SŠ se vrháte se spolužáky a učiteli do takovýchto projektů. Vaše tlupa orangutanů se ukázala jako velmi schopný projektovým tým (pro ostatní vysvětlení zde)

Jsou jedinci, kteří slovo projekt milují, protože dělat projekt znamená, že se pouštíme do něčeho nového, jedinečného a neopakovatelného. Každý projekt musí být originál, žádné opakování jako ve škole. Čekají nás výzvy, vzrušení a euforické stavy

Asi bych to neměl přiznávat, ale o knihovnickém oboru SŠ obchodu, služeb a řemesel Tábor jsem nikdy neslyšel - a jste tedy pro mě milým překvapením.

Mohli byste prosím na stránkách Inflow třeba více představit váš projekt Studenti knihovnictví knihovnám, který je podpořen grantem z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost?

Pěkný den

Obrázek uživatele Katka Hošková

Ahojky knihožroute:-), to, že jsi byl v Brně jen jednou, vůbec nestojí v cestě tomu, aby ses stal naším čtenářem a blogerem. Díky za tip na Vaše stránky.

K.

Obrázek uživatele Terajs

Připojuji se k pochvalám a pobídkám redakčních kolegů: dejte o sobě vědět, těšíme se!

Ale hlavně mám za sebou také zkušenost "knihovnické střední" a strašně vám závidím, že to, co mě potkalo až s KISKem, potkalo vás už na střední. Protože kde bychom teď už byli, kdybychom začínali takhle brzy :).

 

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback