Knihujeme!

Realizační tým projektu KniháRUM vám opět přináší souhrn nejdůležitějších a nejzajímavějších událostí týkajících se našeho projektu. V dnešním článku se dozvíte, jak probíhala naše veleúspěšná objímací akce, jak se vede naší webové stránce i jakou zpětnou vazbu nám poskytují naši čtenáři.Do prosincových ledových dnů jsme se vrhly s optimismem a spustily dotazníkové šetření, které si během krátké doby získalo 303 respondentů. Děkujeme všem, kteří náš krásný zelený dotazník vyplnili! V současné době pročítáme vaše odpovědi a jsme zvědavé na to, co z našeho výzkumu vzejde a co se o vás, čtenářích, dozvíme.


Před samotným zahájením projektu tři odvážnější a mrazuvzdornější z nás čekala pro moravskou veřejnost velmi netradiční propagační akce. Vydaly jsme se do brněnských ulic objímat každého, kdo o naše objímání stál, a seznamovat tímto způsobem Brňany s naším projektem. Vždycky jsem snila o zorganizování objímací akce, ale nikdy se mi nedostalo tak radostné a nadšené podpory jako od Moniky a Radky (a taky Ondry). Ohlasy na naše Objímání zdarma byly velmi pestré - pohybovaly se na škále od ťukání si na čelo přes zaražené a nejisté objímání po veselé výkřiky typu: „Jééé, já chci taky obejmout!" Byla to pro nás zajímavá marketingová zkušenost mimo naši komfortní zónu. Výsledkem byl neuvěřitelný příliv fanoušků na naši facebookovou stránku, stovky rozdaných samolepek, vizitek a letáčků a především ohromná energie, na kterou se náš tým zase rozjel. Objímání zdarma nás neuvěřitelným způsobem nakoplo a uvědomily jsme si, jak moc naším projektem žijeme a jak moc nás baví.  Akce byla tak úspěšná, že už nemáme ani jedinou samolepku či vizitku! Zdroje ale doplníme a v lednu se můžete těšit na sérii zbrusu nových čtecích placek, které jsou fakt peckovní!
Před Vánoci jsme pro vás vytvořily naše elegantní knižní Pfko, učily se správně upravovat fotografie a dělaly poslední úpravy na webu. V předsilvestrovských dnech jsme akčně připravovaly obsah pro první webové dny, obdivuji Moničinu osobní statečnost, kterou prokázala při mém zaškolování do nejrůznějších možností našeho webu, a taky její odvahu, když mě tam nechává řádit samostatně.

1. ledna 2013 jsme spustily první z našich 365 knižních dnů. První ohlasy na sebe však nenechaly dlouho čekat. Čtenáři začali přispívat do našeho fóra, psát nám vzkazy na FB a dokonce jsme dostaly krásný e-mail z ÚISKu s nabídkou spolupráce. Rychlostí meteleskublesku jsme navázaly spolupráci s http://www.baby-cafe.cz/, kam budeme o knížkách jednou za 14 dní psát a kde si rovněž můžete prohlédnout náš veselý duhový reklamní banner. V prvních projektových dnech jsme stihly doporučit Lolitu, Pí a jeho život, Svěrákovy Povídky, Idiota a Annu Elliotovou.Děkujeme vám za to, že nás čtete a sledujete! Vážíme se všech vašich příspěvků, komentářů, rad a postřehů. Během ledna pro vás vylepšíme a vyťukáme náš web k naprosté dokonalosti, seznámíme vás s výsledky našeho výzkumu a pomalu se můžete začít těšit na našeho kurzy tvůrčího psaní!

Barevné dny vám za projekt KniháRUM přeje Vláďa.

Fotogalerie

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

0 komentářů

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback