Konference Internetem bezpečně bude zasvěcena kybernetickým hrozbám

8. 10. 2018
Stalking, dezinformace, ohrožení soukromí, konflikty pravdy a názoru, kyberšikana, mohli bychom pokračovat donekonečna. Kybernetické hrozby jsou v současnosti bezpochyby jedním z nejsilnějších fenoménů ovlivňující jak individuální život, tak veřejný život a je třeba se jim co nejefektivněji bránit.

Obraně proti kybernetickým hrozbám, schopnosti je rozeznávat a rovněž jim předcházet, se bude věnovat druhý ročník konference Internetem bezpečně 2018, která se odehraje 25. října v Hotelu Thermal v Karlových Varech. Konference bude rozdělena na dva bloky, přičemž ten první je uzpůsoben především pro ředitele škol, pedagogy, preventisty na školách, zaměstnance OSPOD, psychology, vychovatele, pěstouny, osoby pečující o děti v dětských domovech a SOS vesničkách, studenty vysokých škol, zástupce měst a obcí, IT specialisty, policisty a další zájemce. Druhá část začínající ve čtyři hodiny a trvající až do sedmi do večera je pak určena pro širokou veřejnost.

Co se týče odborné garance, zajistí ji specialisté z Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost, Linky bezpečí, projektu studentů Masarykovy univerzity Zvolsi.info, Policie ČR a mnoho dalších.

Mimo hlavní program budou mít návštěvníci možnost si vyzkoušet nové technologie sahající od aplikací a zařízení pro chytrou domácnost po virtuální realitu.

Samotná konference je zdarma a přihlásit se na ni můžete přímo na jejím webu, více informací o ní najdete rovněž ve Facebookové události.

Fotogalerie

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

1 komentář

Obrázek uživatele Anonym
Anonym
14. 10. 2018
Thanks a lot for the given this great blog for me you have to need to getting mahjongg connect free online game this is the very nice so share to all friends this game.

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback