Konferenc-party v Second Life

15. 1. 2009

Včera jsem se zúčastnila spolu s kolegyní Míšou Konferenc-party v Second Life. Mikrofony nažhavené, ruce ledové, hlas rozstřesený..takhle to vypadalo zhruba od šesté večerní, kdy konference začala. Účastníků bylo požehnaně, počítač se trochu sekal, proto jsme mluvily stylem "2 v 1 avataru". Neměly jsme odvahu logovat se na střídačku. Našim příspěvkem byly zkušenosti s knihovnou v prostředí SL.

Jako knihovnice před lidmi - tedy především dětmi - vystupuji často, ale tohle bylo něco zcela nového. Mluvila jsem, aniž bych tušila, jestli se počet avatarů shoduje s počtem aktivních posluchačů :). Taky mi trošku chybělo, že jsem neviděla, co posluchač dělá..jestli ho to moje žbleptání baví nebo nudí.  Ale podle dotazů, které nám v průběhu povídání chodily, to asi ušlo.

Dnes, plni dojmů, vymýšlíme další akce, které by se v rámci knihovny v SL daly udělat..hlasité předčítání, přednášky na různá témata.

Tak zase někdy u nás v knihovně na slyšenou i viděnou :)

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

5 komentářů

Obrázek uživatele Justyna
patří Báji a Míši, obětavým kolegyňkám, které nás seznámily včera na Konferenc-párty s praktickými zkušenostmi "práce" v SL, a dále všem kteří se podíleli na organizaci této velkolepé akce. Těším se na další.
Obrázek uživatele bookcase
bylo to super...A Romanovi za vyčerpávající info taky..pravděpodobně ještě teď zodpovídá dotazy :D
Obrázek uživatele mozaika
...tak je mi velmi líto, že jsem se nemohla zúčastnit, bohužel technika byla proti mě...Tak se těším na další kolo...Určitě jste byly skvělé;)
Obrázek uživatele Tomas Bouda

To co jsme si odnesl z akce já, je dojem skvělý. Holky, byly jste super. Mám z blízka vyfocenýho vašeho avatara, takže pak se tu někdy později ukáže. Počítám s tím, že napíšu krátkou zprávu z konference, kde se objevíte. Upozorňuji, nezapomeňte vyplnit dotazník. A další dojmy, převážně avatarů, kteří fungují mimo knihovnickou, nebo informační profesi můžete zaznamenat zde. Díky za účast a vaši iniciativu.

Tomáš Bouda

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback