Kreativní workshop 2009 slovem i obrazem

9. 6. 2009

Příloha č. 18/2009

Dnešní příloha je vyjímečná, oslovili jsme totiž 2 účastníky letošního Kreativního workshopu, aby se s námi podíleli na její tvorbě.

 

Chceme tedy a tady jmenovitě poděkovat Nikole Dynybylové [textová část] a Lukáši Plchovi [mluvené slovo], kteří mají velký podíl na vydaní tohoto čísla.

 

Na začátku je nadšení a odvaha zkusit to, o čem si povídají ti, kdo už to zažili a také chuť vydat se za hranice všedního poznávání. Snad tyhle pocity vedly účastníky letošního Kreativního workshopu 2009 k přihlášení.

Křižanov

Kreativní workshop je kurz o tvořivosti, překonávání osobních bariér a hledání nových hodnot. Je kurzem, který rozvíjí nápaditost a motivaci sebe i druhých, učí používat fantazii, spolupracovat a překonávat se po duševní i fyzické stránce.

Organizátoři Rally Křižák

Ročník 2009 provedl své účastníky čtyřmi nevšedními dny, prosycenými řadou tvůrčích činností. Některé hry nechaly své zúčastněné projevit se psaním, příběhem, inspirovaly slovem, vyjadřovaly se hlasem - podněcovaly k literární tvořivosti, práci pod tlakem, prezentování informací, učily promlouvat k okolnímu známému i neznámému publiku a překonávat stud.

Kreativní workshop 09

Jiné hry je prověřily po fyzické stránce. Komunikace v pohybu, povzbuzování se, koordinace a utužování týmové spolupráce bylo symbolem rallye při níž dostali účastníci kurzu pořádně do těla. Prohánějíc se lesem, loukou, bahnem, vodou a polem s pneumatikou v rukou.

inženýr Michal Honek

Další hry uvedly zúčastněné do prostředí osobního světa a jeho citového poznávání. Některé pocity jsou vám známé, takové, které prožíváte každý den či takové, které aspoň očekáváte, tyto pocity vám zprostředkují vaše smyly. Co se však stane, když vás o některé z těchto smyslů někdo na chvíli připraví? Jak budete vnímat svět a své tolik známe okolí, poznávat se s přáteli, když je neuvidíte, když na ně nepromluvíte? Možná se seznámíte s pocity prokreslenými hlasy jiných, hudbou vyvolávající emoce, dotyky a vlastní tichou představou.

Kreativní workshop je zážitek, je to touha učit se a poznávat, získávat nové zkušenosti a překonávat svou osobnost. Každý člověk má vlastní potenciál kreativního myšlení, stačí se jen zastavit, poslouchat, najít ho a rozvíjet jej.

Malou ochutnávku, trochu atmosféry a některé zážitky z ročníku KW 2009 vám přináší prostřednictvím krátkého videa tým InHD.

Tým InHD si tentokrát přizval ke spolupráci Lukáše Plcha, který disponuje skvostnými hereckými kvalitami.

komentátor Lukáš Plch

Ostatně posuďte sami! Rozmazlete své smysly.

Fotogalerie

V kategorii: InHD
Štítky: Inflow magazín
Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

0 komentářů

Přidat komentář

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback