Lahodné víno

6. 1. 2011
Editorial
Již podruhé jsem se dostala k okamžiku otevření nového ročníku Inflow a hned po pár doušcích (a za střízliva) musím uznat, že chutná znamenitě . Inflow léty zraje, ochutnejme proto v aktuálním čísle několik jeho nových druhů (k umocnění gurmánského prožitku z degustace článků doporučuji ještě sáhnout k několika lahvím z našeho bohatého archivu).

S velkou péčí se pěstuje odrůda Knihovna.cz. Její silně aromatický nádech bude dílem vyvážené kombinace nejrůznějších chutí a vůní. Ze vzorků Knihovny.cz nabízíme:

(Druhou várku čerstvých knihovnických vín budete moci ochutnat v příštím čísle.)

Inflow (vinice KISK)

Sklízíme ovšem i z jiných vinic. Mezi ty nejúrodnější patří akademické oblasti pražského a zlínského regionu - Univerzita Karlova a Knihovna UTB, kde se dobře daří vínům informačně plným. Opomenout nesmíme ani na delikatesu síťového sommeliera Adama .

Věřím, že z vinného lístku Inflow si bude moci i nadále každý vybrat podle své chuti:

Inflow čeká pár změn. Ovlivní nás trendy. (JAKÉ?) Redakce již byla rozšířena. (CO TO PŘINESE?) Inflow si oblékne jiný kabátek. (HEZKÝ?) Noví bloggeři a bloggerky se již rojí. (VYDRŽÍ?) Ale my, ...co ho čteme a milujeme:), zůstaneme. (NEBO NE?;)  (FB fotogalerie Inflow.cz)

Já si moc přeji, aby si Inflow udrželo svoji silnou značku, jeho redakce měla jiskru, redesign dostal barvu a blogy neztrácely na jakosti .

A na to si s vámi jménem celé redakce Inflow ráda připiju.

Edita

Fotogalerie

Štítky: editorial
Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

1 komentář

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback