Letošní ročník BikeFlow 2011.

21. 8. 2011
Léto je v plném proudu, okurková sezóna jakbysmet a tak nezbývá, než napsat par řádek o proběhnuvší akci Bikeflow 2011.
Tento rok byla trasa naplánovaná okolo celého Brna a ti, kteří nechtěli zničit své tělo úplně, jeli kratší trasu přes brněnské centrum. Startovní výkřik proběhnul na dost odlehlém místě brněnské přehrady, v kempu Zouvalka, který byl obklopen ze všech stran lesem. Uprostřed kempové louky se pásli divocí králici a váleli knihovnici, kteří se nemohli dočkat, až to všechno vypukne. V pateční podvečer se jich tam sjelo asi osm. Nevím co přesně se tam dělo, ale na to se asi hvězdy nemohly dívat, protože se schovaly za černočerný mrak, ze kterého se za častého blýskání valila kvanta vody.
Sobotní ráno už bylo trochu slunečnější. Ti, kteří spali v kempu, se probouzeli příjezdem těch, kteří byli na nohou již od časného rána. Všichni spěchali, aby nezmeškali slavnostní vypuštění závodníků na trať. Samozřejmě, že každý spěchal svým vlastním tempem, takže se start zpozdil asi o půl hodiny. 
Co se událo na trati, na to se musíte zeptat samotných účastníků, nebo shlédnout video a nebo obojí. Já vím jen že na trase BikeFlow LONG (trasa něco přes 100km) obsadili 1. místo - Tonda Vaishar, 2. místo - Dita Drahovzalová a 3. místo - Janča Zbranková. A na trase BikeFlow NORMAL (délka cca 50km) 1. místo - Ivet Levová 2. místo - Luba Gutwald a 3. místo - Mirka Tichá.
Za organizační tým ještě jednou gratuluji výhercům, děkuji všem zúčastněným za účast a vám všem doporučuji zúčastnit se dalšího Bikeflow.
Na video mrkněte zde.
Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

0 komentářů

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback