LibRa o LibŘe na Inflow a v Ikarovi

3. 11. 2009

Příloha č. 26/2009

To tu ještě nebylo!

Vážení a milí čtenáři a posluchači,

dovolte, abychom Vám v dnešním Inflow magazínu nabídli něco ojedinělého:

Tři knihovnické mediální hvězdy spojily své síly a nabízejí Vám společný informačně-kulturní zážitek, jehož spojovacím článkem je studentské knihovnické rádio LibRa.

LibRa v Ikarovi

V nejnovějším čísle časopisu Ikaros (č. 11, 2009) najdete článek o LibŘe, který mapuje celé její téměř dvouleté působení návrhem projektu počínaje a výhledy do budoucnosti konče.

 

LibRa v Inflow magazínu

Tady na Inflow si můžete poslechnout unikátní rozhovor. V čem je unikátní? Redaktoři LibRy se totiž ocitli v nezvyklé pozici dotazovaných (to se jim za celé dva roky nestalo!) a tazatelem nebyl nikdo jiný než šéfredaktor Ikara Mgr. Josef Schwarz!

Rozhovor můžete chápat jako zvukový doprovod k článku, který však v žádném případě není jeho "pouhou" rekapitulací. Z kolektivní paměti redaktorů se vynořila řada vzpomínek a zasutých nápadů. Pod palbou rafinovaně kladených dotazů zkušeného informačního specialisty se LibRa podělila nejen o vzácná a dosud nezveřejněná fakta, ale i o dojmy a emoce, které redaktory v průběhu existence projektu provázely. 


 

První část rozhovoru se vrací hodně do minulosti. K počátkům LibRy a tím vlastně i k počátkům Aplikačního semináře jako takového.

 

 

V druhé části rozhovoru se přiblížme současnosti s přesahem do budoucnosti...aneb co nám  LibRa dala, co vzala a co bude dál...

 


 

Nabízíme pohled na hlavní aktéry v akci a přejeme příjemný poslech!

 

Zleva: Jana Cacková, Jan Němec, Josef Schwarz, zabráni do napínavé diskuze :).

 

Zleva: Tereza Matýsová, Dana Koláčková. Tady vypluly na povrch příjemné vzpomínky a pozitivní emoce.

 

Zleva: Gabriela Šimková, Jana Cacková. Zvláště Gabči si dobře všimněte, určitě o ní ještě uslyšíte: je to LibŘí nová krev ;).

 

Výrazy jako -technický problém- nám nejsou cizí ani po dvou letech...

Fotogalerie

V kategorii: LibRa
Štítky: Inflow magazín
Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

0 komentářů

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback