Live blo(k)ging - tentokráte zde!

19. 11. 2009

... Emi se dneska někde BLOKla... a tak dnes bloguju já...

... jen doufám, že dnešní téma "MUVE a jejich využití ve vzdělání" bude dostatečné PSYCHO - aby se moc nemíjelo se zaměřením mého blogu :-)

 


 

 

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

1 komentář

Obrázek uživatele Emily
19. 11. 2009

<p>
<b>Zápor/ne</b><b>gativum pohybu ve virtuálním prostředí:</b> <i>&quot;A to je přesně můj problém, nechci, aby někdo věděl, kde jsem byla, co jsem tam dělala ....&quot; </i>(Marťa v livebloggingu výše).
</p>
<p>
<b>Klad/pozitivum (? ... ;-) ):  </b>
</p>
<p>
díky skvělému livebloggingu (DÍKY Loty!) výše víme, že: 1. Marťa byla dnes na bloku. Dále je to pro nás čistě virtuální účastníky nejisté: a) Leňa seděla vedle ní. b) Marťa se bavila přes celou posluchárnu s Leňou. Expert neexpert. 2. Emily nebyla dnes na bloku. Prezenčka neprezenčka. Je to fakt zákeřná věc ty internety<img src="/modules/tinymce/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cool.gif" border="0" />. Kde jsou ty časy, kde jsme se mohli vzájmeně všichni podepisovat. (Ne, že bychom to někdy dělali.)
</p>
<p>
<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#vers... width="225" height="185">
<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/8wK4uAXih0k" />
<param name="quality" value="high" />
<param name="menu" value="false" />
<param name="wmode" value="" />
<embed src="http://www.youtube.com/v/8wK4uAXih0k" wmode="" quality="high" menu="false" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="225" height="185"></embed>
</object>
</p>
<p>
&nbsp;
</p>
<p>
&nbsp;
</p>

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback