#lskisk2016 Nelegální množírny psů

Na letní škole bylo probíráno téma ochrany zvířat a při workshopu i nelegální množírny psů. S Bárou Červenou jsme probírali podmínky, ve kterých jsou feny se šťany drženi, vliv prostředí na jejich zdraví a jak si vyprat psa z dobrého chovu.

Video je o nelegálních množírnách psů a je určeno pro širokou veřejnost, spíše pro lidi, kteří o této problematice vůbec nic neví a mají v plánu si pořídit štěně. Aby se zamysleli nad tím, kde se to štěně narodilo a v jakých podmínkách žije jeho matka a aby nákupem psa nepodpořili toho ohavné zacházení se zvířaty.

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

5 komentářů

Obrázek uživatele Anonym
Anonym
6. 6. 2017

 

<a href="https://admitcard09.in/www-indianrailways-gov-in-ntpc-admit-card-2017-no...">www.indianrailways.gov.in NTPC Admit Card 2017  </a>  Download now the RRB Non-Technical Hall Ticket 2017. Click below for www.rrbonlinereg.com NTPC Admit Card 2017. RRB recruitment 2017 exam is all about to fill up vacant positions of Non-technical phase with suitable a

Obrázek uživatele Anonym
Anonym
3. 7. 2017

Hotstar Apk: Hotstar live enables users to watch latest TV shows, live sports & much more. Entertainment plays a major role in every human being life.

https://hotstarlive.net/

Obrázek uživatele Anonym
Anonym
4. 7. 2017

SEO Training Institutes in Hyderabad - advanced SEO courses, learning centers for SEO experts who have ranked many competitive keywords and optimizing.   http://digitaltraininginstitute.in/

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback