Milouš Jakeš o informační společnosti

...nejsme už - já nevím - v roce 50 nebo 60, dyť dneska informační možnost je prostě neuvěřitelná, to jsem nikdy neměl představu, že něco takovýho bude možný, aby - já nevím - prostřednictvím televize se udělala konference nějaká, aby prostě lidi hlasovali prostřednictvím internetu nebo nějakýho zařízení... nebo internet, no to je obrovský nástroj demogracie současně, tak tam si dá stránku a hlásí do celýho světa svý názory, když je budu chtít svůj názor umístit v nějakých novinách, tak mě s ním vyhodí, prostě neotisknou to a vyřízeno, na internetu to není možný...

(Milouš Jakeš, O 17. listopadu, z rohovoru pro časopis Týden)

 

Fotogalerie

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

3 komentáře

Obrázek uživatele Anonym
Anonym
23. 8. 2013

Prosím redakci Inflow, aby vysvětlila panu Stodolovi rozdíl mezi osobním profilem na Facebooku a odborným elektronickým časopisem a prosím pana Stodolu aby nereagoval.

Obrázek uživatele Jiří Stodola

Prosím redakci, aby nesmyslný anonymní komentář smazala. Anonymové si tu začínají z odborného elektronického časopisu dělat Novinky.cz.

 
Obrázek uživatele Jiří Stodola

Mimochodem, pane anonyme. Je docela tristní udělat v jedné větě hned dvě hrubé chyby v interpunkci. Neumíte větu napsat správně a chcete, aby redakce něco někomu vysvětlovala? Vaše souvětí by mělo vypadat takto: "Prosím redakci Inflow, aby vysvětlila panu Stodolovi rozdíl mezi osobním profilem na Facebooku a odborným elektronickým časopisem, a prosím pana Stodolu, aby nereagoval."

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback