Nejčtenější příspěvky na Inflow za rok 2014

Tento draft na redakční příspěvek jsme obdrželi od jednoho z našich redaktorů. Považujeme ho za natolik originální a dostatečně informativní, že ho publikujeme v originální podobě bez dalších úprav. Redakce Inflow

Milé nejmilejší čtenářstvo,
rok 2014 je za námi a bláááááááááá bla.

Tady by měla něco říct šéfredaktorka, třeba co všechno božího jsme za minulý rok udělali (za největší počiny nechť jsou prohlášeny redesign webu & InflowParty), že máme nové boží redaktory jako Kuba, Maruška, Danča nebo Petr, že se Terka vdala (ruka zde), že jsem utekl na Zéland, že s pomocí Honzy Martinka se tomu našemu Inflow radění snažíme dát řád, ale pořád to je dost na punk, že tohle není zhodnocení minulýho roku, že neradi zhodnocujem, že tohle je něco jako když se plavíš na moři a proletí kolem tebe racek a ty po něm jen hodíš oko a spíš dál hledíš vstříc pevnině před tebou, která je sice v nedohlednu, ale ty víš, že tam někde je, a motivuje tě dělat věci, který děláš, a zkoušet dělat věci jinak, a i když přitom většinou ztratíš kurz, je lepší vodu křižovat, než se plavit přímo, protože křížení vody je zábavnější a naučíš se přitom i nový věci o okolním moři i plavidle, na kterým ho brázdíš, a když na to přijde, vítr stejně nefouká pořád stejným směrem, takže bez křížení to ani nejde.

Dál by bylo fajn, aby se nějak rozumně uvedl následující žebříček nejnavštěvovanějších článků, blogů a fotografií za minulý rok. Vůbec by nebylo zcestný říct, že žebříček může být a je trochu nefér k těm příspěvkům, který byly vydaný na konci roku, protože ty si “nestihly” nasbírat takovou návštěvnost, jako příspěvky z počátku roku. Určitě zmínit něco obecnějšího, třeba že blogy jsou čtenější než články, a taky že starší články z předešlých let jsou čtenější, než články z roku 2014, což dobře koreluje s faktem, že více než polovina návštěvníků k nám přijde z Googlu, čili většinou náhodní informační hledači, které k nám Google ochotně posílá, protože nás má rád podobně jako Seznam, ze kterého máme dalších 15 % všech návštěv. Že každoročně nejnavštěvovanější stránka po hlavní straně je blogískový mikropříspěvek Online kreslení radši nezmiňujme, mám z toho pravidelně husinu.

Žebříček vydolovaný z Analytics je níže.

Nejnavštěvovanější články za minulý rok vydané v roce 2014:

Adam Hazdra: O čem je nová specializace Design informačních služeb?
Sylvie Strýčková: Kam s nimi?
Lukáš Eliáš, Lucie Hrbáčková, Martin Kravec, Jana Chlubnová, Hana Nosková: Já a můj vztah ke knihovně

Nejnavštěvovanější blogy za minulý rok vydané v roce 2014:

Jiří Stodola: KISK & RIV
KISKfórum, resp. Honza, Kuba, Petr, Roman, Soňa: Několik připomínek
Jiří Stodola: Vědecká etika: případ Mitlöhner

Nejnavštěvovanější fotografie za minulý rok vydané v roce 2014:

Tomáš Bouda: Svině jsou znovu na vrcholu!
Michal Klajban: Tangen, Terka Tangen
Michal Klajban: Nejlepší studijní oddělení

Mějte se tam v tý redakci krásně, a nějak to přepište, ať si lidi nemyslej, že jsme banda hipíků.

Díky, uvidíme se v červnu!
Z Nového Zélandu,

Michal Klajban

Fotogalerie

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

2 komentáře

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback