Newsletter duben

8. 4. 2010

Se začátkem nového měsíce a také s novým číslem časopisu Inflow jsme vydali náš další Newsletter. Tentokrát jsme přizvali k jeho přípravě i jednoho z našich partnerů - Vysoké učení technické v Brně. Tedy konkrétněji Honzu Skůpu, který se informačním vzděláváním na VUT zabývá. NAKLIV je moc rád, když s námi naši partneři spolupracují! K vydání následujícího čísla určitě pozveme některého dalšího partnera - nechte se překvapit. Newsletter najdete tady - NEWSLETTER DUBEN.

 

Minule jsme vás také informovali o přípravě Standardu lektora a knowledge mentora informačního vzdělávání. Jak celá akce postupuje? Standard má za sebou v tuto chvíli připomínkování od partnerů zapojených v projektu. Jejich připomínky byly věcné, kompetentní a hodně nám pomohly. Na jejich základě jsme si ujasnili některé pojmy a upravili terminologii. Začátkem tohoto týdne jsme Standard rozeslali osobám, které přímo v projektu zapojeny nejsou, ale jejichž odbornost je předurčuje pro recenzování tak důležitého dokumentu, kterým Standard (alespoň pro nás) bezpochyby je.

Externích recenzentů je celkem pět - jedním z recenzentů je Mgr. Jiří Zounek, Ph.D. z Ústavu pedagogických věd na FF MU. Také předsedkyně komise IVIG PhDr. Ludmila Tichá patří k těm, kteří nám zpracují své poznámky a připomínky. O recenzi jsme požádali i Mgr. Petru Hornochovou, vedoucí knihovny FSV UK, Mgr. Danielu Růžičkovou z Výzkumného ústavu pedagogického a Mgr. Jarmilu Potomkovou, vedoucí knihovny LF UP v Olomouci.

Nacházíme se tedy ve "vyčkávací" fázi. A už se moc těšíme, až budeme mít všechny připomínky zpracované. Mezitím si také pomalu ale jistě chystáme témata seminářů, které budou ze Standardu vycházet. Ale o nich více až příště!

Fotogalerie

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

0 komentářů

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback