Nový začátek

Inflow zase jednou ožívá. Máme redakci, máme témata i chuť psát.

Začíná nový semestr a začíná i nové Inflow. Nebo se alespoň začíná odrážet od dna, na němž je možná už i několik let. Inflow bývalo dříve středobodem komunity (nebo sekty) KISKu, současným studentkám a studentům už ale jména jako Emily nebo bicarbona, svého času jedny z určujících blogů komunity, nic neříkají. Je to jen několik let, co studenti ráno při probuzení jako první nesjeli feed Facebooku a neosrdíčkovali opilecké check-iny svých přátel z hospod minulého večera na Swarmu, ale otevřeli si Inflow, jestli se během noci neobjevil nový komentář nebo blog. S poslední Inflow párty smíšenou s KISKfórem na Vánoce 2015 zanikla už tak ne úplně fungující redakce a Inflow nadobro usnulo.

 

Dobře, ne úplně, několik (možná i desítek) příspěvků se za tu dobu objevilo, komunitní aura Inflow se ale ztratila. To by se mohlo teď změnit. Je tu nová redakce čítající 5 lidí a všichni chtějí psát, o tom, co se na KISKu děje, o konferencích, chtějí dělat rozhovory, psát recenze oborových knih a obecně ve studentech zase probudit nějaký pocit sounáležitosti, to, co by se anglicky dalo nazvat jako community sense.

 

Tento úvodní „editorial“ ale nemá být jen představením obrozeného magazínu, má být i výzvou. Do Inflow nikdy nepsal žádný uzavřený okruh autorů, založte si blog a pište o tom, co vás zajímá, ať už jsou to sociálně-konstruktivistické modely informačního chování nebo jak se vám naposledy povedlo rizoto. Michel Foucault a Roland Barthes říkají, že výsledné dílo vzniká stejně někde v prostoru mezi čtenářem a textem, takže vám nikdy nikdo nemůže nic vyčítat. A když budete chtít publikovat jakýkoliv větší článek, pošlete nám jej na redakce@inflow.cz.

Fotogalerie

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

2 komentáře

Obrázek uživatele Anonym
Anonym
16. 11. 2018

Obávám se, že dokud se nevypořádáte s těmi spamy v komentářích, tak to tady bude mrtvý dál :-(

Obrázek uživatele Anonym
Anonym
15. 6. 2019

Great powers fight back. replica balenciaga triple s We do not bully others. If others bully us, they will suffer. Even the corrupt qing dynasty in 1840,

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback