Pecka vs. Škola aneb Jak to vlastně dopadlo???

20. 9. 2012

Tak co byste řekli? Já vám to jako řeknu, ale né uplně hnedka teďka, páč sem si všiml, že když to napíšu hnedka v první větě, tak si to všichni můžou přečíst už v té malé ukázce, co je pod názvem příspěvku. A to se mi vůbec, ale VŮBEC nelíbí!

Vo prázdninách sem si říkal jak se budu hrozně učit a nakonec to nebylo až tak pravda. ALE.. Určitě to bylo jenom proto, že sem dočítal tu literaturu, co sem slíbil fakt přečíst do podzimu. A přečetl! No, k postupovce sem šel s tím, že sem se na nic nevykašlal, a že to teda musí být podstatně lepší jak poprvé. A tak Pecka k pravdě přišel..

Bylo bombový se dívat na poloomdlévající spolužačky s pocitem, že po zkoušce prohodim hadry a jedu s kamarádama spát pod širák ať to dopadne jakkoliv :-) No.. a sotva sem vlezl k Michalovi, už sem se vezl! A vezl... a vezl.. pak přelezl.. a vezl se znova... Na klidu mi ani nepřidalo, že sem fakt přečetl ty knížky a pak sem nebyl schopnej vyjmenovat je. A pak to přišlo..

Éčko jako kjáva!

A spadlo ze mě něco zhruba stejné velikosti. Druháku teš se! Jo a abych dodržel slib... Za sebe to říct nemůžu, ale je uplně bombový, že máme tak SUPER doktory! (aspoň něco na té postupovce bylo super)

A pak přišel RESTART

No to vám povim.. Tak moc jak tam sem toho v životě za tak krátkou dobu nepřečetl! Ale skvélá a inšpirující akce! Věděli ste, že jídlo BEZ masa může bejt fakt dost dobrý??? A víte, kde je na obloze labuť? A že je dobrý dělat lidem radost? Třeba malou, ale radost. Já už to vim, heč! A víte, co mně udělá radost? Když omluvíte mou nepecanovitost v tomto příspěvku a budete se těšit na další, mnohem víc pecanovštinou psanej, příspěvek :-) 

A když sme u toho.. A ty blogy sou přece od toho..  Kdy a jak ste naposledy udělali něco, co ste ještě nikdy nedělali? Já sem třeba v pondělí běhal bosky. Ánébó otázka číslo dvě: Těšíte se na novej semestr tak jak já?

Mějte se famfárově a užívejte posledních dnů "léta"!

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

1 komentář

Obrázek uživatele Iggy
20. 9. 2012

Gratuluju! Máš u mě chlapský poplácání po rameni a uznalé pokývaní hlavou. A k otázkám:

1.  Nebudu odpovídat kdy naposledy, ale kdy příště. Včera jsem se přihlásil poprvé na Tmou, což je šifrovací hra. A už v neděli máme kvalifikaci. A já vůbec nevím, zda jím se svýma znalostma komiksů a zombie apokalypsy pomůžu. Ale těším se jak malej. :)

2. Záleží jak se těšíš Ty. Ale těším se. Přes prázdniny (hlavně kvůli nemoci) jsem nic nedělal a už tento první týden je pro mě mnohem akčnější. Takže jo. Těším se. Teď jen vymyslet jaké že to infografiky budem dělat. :D 

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback