PG2, aneb hektická práce na e-learningu

Tak, a už to "máme za sebou". Dalo by se tedy říct... Teď už jen počkáme, jak se našemu náčelníkovi (ne)budou líbit naše výtvory. Osobně z toho mám velký strach, ačkoliv mne skupinka uklidňuje, že bude vše v pořádku.

Je možné, že tenhle "výkřik" pomůže, že se p.Škyřík nad námi - všemi - "smiluje" a bude hodnotit mírněji. Ze svých poznatků totiž můžu říct - a za trošku ostřejší kritiku se omlouvám s předstihem - že Moodle je neskutečně tupý nástroj. Aneb, možná je to tím, že jsem tam vše vkládal v Mozille, ale po najetí na elearning v IE jsem byl zděšen. Ukazovaly se mi najednou různé tagy, které tam vůbec neměly být... Pak následoval zdlouhavý proces promazávání těchto tagů v moodlovském HTML editoru, k čemuž musím podotknout, že kdo si ho nezapl, jako by nežil. Tak nepřehledně vše nalepeno na sobě, až hrůza !!! Těm kteří ho nemuseli otvírat upřímně závidím...

Ale ono ani vytváření obsahu nebyla vůbec žádná malina, mám potvrzeno z vícero stran, že "vyblít" slušný příspěvek je dost složité. Z pohledu nás "Akvizitérů" vím, že k některým tématům byl více než nadlidský úkol najít nějaké informace... Z pohledu kolegyň a kolegů "Net trainerů" vím, že to měli zrovna tak.

Možná proto píšu tenhle příspěvek. Asi chci poukázat na to, že spoustu práce na e-learningu udělaly všechny skupinky. A možná chci požádat o shovívavost...

Toť vše přátelé a nyní... ;o)

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

5 komentářů

Obrázek uživatele Emily
5. 1. 2009

<p>
Kriticky jsem zhodnotila situaci. Zvážila své možnosti a došla k těmto závěrům (viz. kódy níže). <b>Chtěla požádat o shovívavost v těchto předmětech:</b>
</p>
<p>
<span style="font-size: x-small"><b>VIKMA02</b></span>
</p>
<p>
<span style="font-size: x-small"><b>VIKMA13</b></span>
</p>
<p>
<span style="font-size: x-small"><b>VIKMB17</b></span>
</p>
<p>
Předem děkuji.
</p>
<p>
Také si přeji bezmeznou světovládu, nechutné bohatství a růžového jednorožce (pro Kitti).
</p>
<p>
Nebo to &quot;Inflow-kouzlo&quot; funguje jen na zkoušky? :-(
</p>

Obrázek uživatele Enapay

Jednorozce pro Kitty ti posilam hned:

 

Obrázek uživatele Oliii
5. 1. 2009
a má neskutečně mnoho zákoutí, vždycky, když na něj už vyzraju, někde se objeví další nástraha a kousne mě do zadku ... bolestivý e-learning ... ale pro krásu se musí trpět a krásný kurz ... hmmm, nezahřeje vás to u srdíčka??? on ten moodle zas taková potvora není, chce to se trošku pokámošit a navázat vztah plný důvěry a lásky:)
Obrázek uživatele ziki

Jenom stručný a rychlý komentář. S moodlem pracuji již více něž rok téměř denně a již jsem v něm pár kurzů vytvořil. Jediné co Vám k němu můžu říct - tupy není Moodle, ale některé nejmenované prohlížeče.

Na druhou stranu jaké bylo moje zděšení, když jsem zkoušel něco dělat v Moodle přes Operu - tady byste třeba HTML editor vůbec nenašel.

Takže ona ta chyba bude asi na obou stranách (myšleno jak prohlížeč tak Moodle). 

Obrázek uživatele Pavel_Navratil
Uznavam, ze problem bude na vicero stranach, holt mrkvosoft je mrkvosoft :) Jen me udivuje jak se moodle chova v IE a Mozille, zkusil sem si to v obou a teda v mozille se mi ovlada lip, akorat musim davat na dost veci bacha.

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback