PinFlow: ocenění můžeš získat i Ty!

Vážení čtenáři, milí autoři,

my, redakce Inflow, tímto vyhlašujeme první ročník klání s názvem Pinflow. Princip tohoto klání spočívá v tom, že na začátku každého z následujících dvanácti měsíců vybereme jednoho přispěvatele, jehož příspěvěk nás v minulém měsíci nejvíce zaujal. A protože je pro nás důležité vše, co se na webu děje, může být forma, v níž za sebou autor na Inflow zanechá svůj otisk, velmi různorodá - článek, blog, fotka v naší fotomozaice nebo třeba jen zajímavý komentář.

Autora měsíce vyhlásíme vždy v komentářích pod tímto příspěvkem. Do soutěže se není potřeba nijak přihlašovat, aktivitu na Inflow pečlivě sledujeme a máme o našich autorech přehled.

Podoba ceny je závislá na ročním období, momentálních názorových stanoviscích redakce a v především na příspěvku samotném. Již teď můžeme zaručit, že bude uděleno dvanáct cen, z nichž ani jedna nebude stejná jako ta předcházející.

Těšíme se na vaše příspěvky!

Vaše redakce

Fotogalerie

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

2 komentáře

Obrázek uživatele Gabriela Šimková

Vážení a milí čtenáři,

redakce Inflow dala hlavy dohromady a rozhodla, že vítězně z prvního PinFlow klání vyšel Tomáš Bouda! Jsme rádi za jeho neotřelé pohledy na aktuální dění i odvahu otevřít velká témata, která nejsou snadno uchopitelná. No a samozřejmě se těšíme na další blogové příspěvky! Slavnostní zastřené foto z předávání první ceny - ručně malované tašky, kterou redakce Inflow vydražila na letošním Bazárku, nechť je inspirací pro všechny další potenciální nominované :)

Gábina

Obrázek uživatele Gamifikátoři.cz

Hmm :), trochu gamifikace, to se nám líbí! ;)

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback