LibFFest vás šokuje: teď plakátem, pak se šokujte ve vlastní režii;)

1. 2. 2012

LibFFest 2012 mimimum

To nejnutnější, co musíte vědět o letošním ročník -

  • pro koho: ro studenty + absolventy + příznivce + odpůrce KISKu + knihovníky + kolemjdoucí. Pro všechny, kdo mají rádi film, drsné porotce (které mohou nenávidět:), slavnostní náladu, umění i večírky.

Filmaři rozjeli kamapaně

Po pár prvních vlaštovkách se minulý týden rozjela propagační masírka kolem libffesťáckých filmů naplno. Denně jsme od filmařských týmů bombardováni parádními plakáty, trajlery a odkazy na stránky jednotlivých filmů. Tvůrcům postupně dopřáváme pověstných 15 minut slávy na FB stránce festivalu (mnohem zásadnější čtvrthodinka slávy je samozřejmě čeká v kině:). Určitě se na FB podívejte! 

Plakátová horečka zachvátila i samotný festival 

První plakát v historii festivalu. Jak si můžete všimnout, v kinosále Artu jsme se už dokonale aklimatizovali a horečně se připravujeme na slavnostní ceremoniál!

Foto + grafika: Shirley

Módní policie bude střežit festival i párty

V džínách a mikině nebudete vpuštěni. Nejvyšší čas kontaktovat svého návrháře, stylistku a tak. Nevíte co na sebe? Inspirujte se naší elegantní dvojicí. Ženy mohou mít koktejlky, muži oblek. Či variace na dané módní téma. Netrváme na velké večerní a fraku.;) Ti nejhezčí návštěvníci budou potěšeni nejen svou krásou, ale i módním dárečkem. (Akci sponzoruje Swarovski.:))

 

 

Fotogalerie

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

1 komentář

Obrázek uživatele admin
Anonym
2. 2. 2012
tipů, jak ho

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback