Politika je špína a Čunka je v ní škoda

14. 1. 2009

Článek publikovaný na Aktuálně.cz nabízí reakce na odchod Jiřího Čunka z vlády a také na jeho působení ve vysoké politice očima občanů, ale i politiků ze Vsetína a Zlínského kraje.

Včera večer jsem se u některých výroků opravdu pobavila. Dnes ráno mě napadlo, že to je velmi názorná ukázka různých úhlů pohledu, různých pravd, trochu vrtění psem a  trochu námět k zamyšlení - kdo si z koho vlastně dělá blázny.

Já se s podobnými myšlenkami probouzím, PŠ s nimi usíná a co Pravda, potlouká se v těchhle mrazech nahá a ve škarpě spí?

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

1 komentář

Obrázek uživatele Bývalý Atlet

Příspěvek s politickou problematikou? Ten nemůže nikdy nechat Bývalého Atleta chladným. Je sice pravda, že se Pravda mátožně až náměsíčně prochází nočními velemrazy kdesi po zaoraných valašských polích (Bývalý Atlet o tom něco ví, neříká si totiž Š(am)pión jen tak pro srandu králíkům), ale to není tou HLAVNÍ myšlenkou tohoto výkřiku (otázky přijdou až na konec). Politiku netahat...

V článku dalšího českého (bulvárního) plátku přichází “náš hlavní aktér“ s tvrzením, že největší „chybou je, že si nedokázal vytvořit mediálně obranný tým“, což je snad neoddiskutovatelné. Kdy jindy než v dnešní informační době je nutné dávat si pozor, kdy, kde, jak, komu, co a proč (ne)říkáme, (ne)děláme... Média podle “našeho hlavního aktéra“ jednoduše prorazila jeho obranný val a vyhrála. “Zabila“. Pochopitelně není mezi politiky (umělci, sportovci, vědci, knihovníky?!?...) první ani poslední, komu všemocná média “zlomila vaz“. Otázky tedy zní: „Stane se někdy v budoucnu, že média opravdu zabijí? Nesetkali jsme se s tím už náhodou někdy v minulosti? Co proti tomu můžu udělat ? A co ty?“

Výkřik dozněl...

Š(am)pi(ón) alias bývalý Bývalý Atlet

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback