Pozor, chystáme další promítání!

KISKlub má úspěšně za sebou již 4. filmové promítání a chystá pro vás další. Můžeme vám prozradit, že tato promítání proběhnou opět ve čtvrtky, v obvyklý čas, na obvyklém místě a to 12.5. a 26.5. od 17:30h v učebně C15.

Jistě jste zaznamenali, že první tři promítání se nesly v duchu ekologie (Baraka, Putování tučňáků, Planeta Země po vymření lidstva), ale poslední film byl z naprosto jiného soudku (Věčný svit neposkvrněné mysli). Tuto změnu jsme udělaly záměrně – chtěly jsme vyzkoušet, jak vás pozměněná nabídka zaujme a také nás zajímá, jakým filmům dáváte přednost.

A protože nechceme být jen my těmi, kdo určuje, který film se bude promítat, klidně nám pište do komentářů tipy na film, které máte rádi či které byste chtěli vidět, případně alespoň, jakému filmovému žánru dáváte přednost.
A úplně nejideálnější situace by byla, kdybyste i daný film měli doma k zapůjčení, ale na druhou stranu, nemůžeme toho po vás chtít moc

Budeme se těšit, že se společně setkáme na některém z našich promítání, třeba právě u vámi navrženého filmu a na následné afterparty. Takže nezapomeňte 12.5. a 26.5. od 17:30h se na vás budeme těšit v učebně C15.

 

Pro navození atmosféry tu máte pár foto

Čekání na Godota

 

Úvodní řeč před filmem

 

A jdeme na to

 

Pro samotný KISKlub nic jiného nevidíme

 

 

Fotogalerie

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

8 komentářů

Obrázek uživatele admin
Anonym
26. 4. 2011
Podávám návrh: Forrest Gump :)
Obrázek uživatele Emily
26. 4. 2011

Mé oblíbené jsou Donnie Darko a Osudový dotek. Oba jsou podobně normální, docela by mne zajímala následná filosofická diskuse k nim.:)

 

 

 

Obrázek uživatele Lotyna
Jéé Donnie Darko - na toho už dlouho plánuju se podívat. Škoda že jsou u mě ty čtvrtky takový zabitý :-(
Obrázek uživatele admin
Anonym
29. 4. 2011
Toto není vůbec plytké. Ačkoliv se příběh odehrává v Americe před příjezdem (fuj, fuj, zlých) kolonizátorů, nabízí možnost reflexe hodnoty evropské civilizace.
Obrázek uživatele admin
Anonym
29. 4. 2011
Aktualne tento film vysel i na DVD  za prijatelnou cenu 99,- Kc.
Obrázek uživatele Emily
29. 4. 2011
Doufám, že DVD má jako bonus v záznamu filosofickou diskusi knihovníků pod vedením Michala Lorenze, Marka Timka apod.:)  Jestli ne, tak trvám stále na tom společnéném promítání. (=> Šup šup pro to DVD, holky z KISKlubu.;)
Obrázek uživatele Jiří Stodola

Takovou filosofickou diskuzi bych rád viděl, i když bych se možná ptal společně s účetním Šípem: "Proč mi ukazujete takovou hrůzu?"

Obrázek uživatele komunitni.knihovna.cz

Všem moc děkujeme za návrhy, všechny tipy jsme zvážily a vybraly jsme pro tento čtvrtek (12.5.) film Delikatesy, který doporučil Marek Timko a na následující promítání (26.5.) film Donnie Darko, který doporučila Emily.

Ještě jednou díky a těšíme se na vás v oba dny, vždy od 17:30h v učebně C15.

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback