Příběh o Kočičce a jednou možná i o pejskovi vol. 1

11. 11. 2011

Byla jednou jedna Kočička a ta páchla jako niva. Předem chci upozornit čtenáře, že její přírodní aroma nemělo nic společného s ženským pohlavím naší hrdinky.  Mohla za to shoda náhod, která vyvrcholila bolestivým porodem z lůna Staré Kočky v momentě, kdy byla Venuše v Luně. V ten osudný okamžik se v Apoštolském paláci podávalo telecí ragú s hříbky, což na celé situaci zanechalo nemálo stop. Naštěstí Kočička spatřilo své první ranní sluneční paprsky více méně zdravá (heterochromie je sexy a znamínko nad pupíkem připomínající atomový hřib je více než roztomilé), a proto přejděme raději k jejímu životu a samotným příhodám.

  Dětství nebylo zase tolik zajímavé. Za zmínku stojí snad jen až nezdravé poslouchání Hanka Williamse a žvýkání již přežvýkaného žvýkacího tabáku. Žvýk. Když jí bylo deset, zjistila, že domov má dveře, vedoucí do venkovního světa. V jedenácti našla podobný východ i ve venkovním světě. Těmi dveřmi není nikdy pozdě projít a Kočička se rozhodla ničím se nezdržovat. Do batůžku si zabalila zásobu snusu, zrcátko, pastu na zuby, láhev whisky, šlehačku ve spreji a oblíbeného plyšáka, jemuž říkala Serge. Kapesní gramofon zasunula za opasek, pustila Hanka, mezi rty strčila kus trávy, na hlavu nasadila hučku a vydala se skrz Dveře. 

Jak bude příběh Kočičky pokračovat? Co objeví za dveřmi? To zjistíme někdy příště, milý čtenáři. Ale abychom Tě nenechali tápat a tesknit, dávám Ti možnost napsat, co bys rád, aby Kočička zažila. Nápady, inspiraci i psychoaktivní látky si rád převezmu a využiji je při tvoření dalších dobrodružství naší oblíbené hrdinky. 

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

4 komentáře

Obrázek uživatele admin
Anonym
11. 11. 2011

Hele to jako nejde! tak to přeci nefunguje!! Nemůžeš nechat na čtenářích aby ti napověděli a nadiktovali co by rádi,aby kočka zažila!

Já chci autentický, pravdivý příběh o kočce a žádné, "publikem" vyžádané nesmysly! NE a NE a NE!

Obrázek uživatele Emily
12. 11. 2011

<p>
Já mám nápad!
</p>
<p>
Ať si dělá, co chce.
</p>
<p>
Což je dost možná výzva. Protože se asi shodneme (všichni, kdo už to zkoušeli), že je to vůbec to nejtěžší, protže jedna kočka fuckt neví, co vlastně sama chce (natož ty ostatní kočky). 
</p>
<p>
Navíc ho dost šokuje, až zjistí, že je vlastně kocourek. 
</p>
<p>
-------------------
</p>
<p>
Uvažuju, co/koho mi text připomíná ... asi to bude fuckt originální styl. Zatím jsem si to pojmenovala <i>frackoidní mix Gabriela Garcíi Márqueze a Charlese Bukowského</i>. Potřebovala jsem to tu napsat, aby bylo jednou jasné (až se to bude učit v rámci směrů 21. století), kdo ten výraz ve spojení s Iggym po(u)žil úplně poprvé. 
</p>
<p>
<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#vers... width="347" height="286">
<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/DIZ3m5hkkk4&amp;feature=related" />
<param name="quality" value="high" />
<param name="menu" value="false" />
<param name="wmode" value="" />
<embed src="http://www.youtube.com/v/DIZ3m5hkkk4&amp;feature=related" wmode="" quality="high" menu="false" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="347" height="286"></embed>
</object>
</p>

Obrázek uživatele Růžový panter
To je škoda, že tu někteří zavrhli jedinečnou možnost hrát si na osud...   Každopádně, každá správná Kočička by alespoň jednou za život měla potkat PSA, zahrát si ve filmu, utkat se v bahením zápase s myší o sýr, zúčastnit se soutěže Československo hledá Kočku, vloupat se do komnaty Petra Škyříka - velkého guru KISKu, objet na motorce celou USA, navštívit veterináře, podívat se na film Lady & Tramp, zajít na koncert Rolling Stones a v neposlední řadě také objevit nový světadíl!
Obrázek uživatele Marta
15. 11. 2011

Tím, že Kočička se rozhodla jít do světa, započala jedno velké dobrodužství!   1. Mohla by navštívit třeba nějakou pěknou knihovnu, knihkupectví nebo antikvariát a objevit tam pro ni velmi zajímavou knihu. (Kočička totiž vždy měla v sobě něco dobrodružného a neznámé ji láká.) Kniha by se mohla zmiňovat o ztraceném knihovnickém pokladu, který se pak Kočička rozhodla najít. 2. Mohla by bojovat za práva koček žít v knihovnách, stejně jako žil v jedné knihovně v USA spokojeně Kocourek Dewey. 3. Mohla by se zamilovat do psa a pak se s ním odstěhovat na Maledivy. 4. Mohla by se stát asistentkou Jamese Bonda a pak převzít jeho roli. 5. A nakonec by se mohla vrátit domů a napsat o svém dobrodružství paměti. Jakmile by kniha vyšla, tak by se z ní stal mezinárodní bestseller a ona by se tak stala nejbohatší Kočičkou na světě a měla tak až do konce života zajištěnou zásobu žvýkacího tabáku.

(Pokud, Iggy, založíš FanClub, tak máš jednoho člena 100% jistého! :)

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback