Příběh O/Návrat do Roissy

27. 1. 2009

Autor titulu: Pauline Réageová

Žánr: psychologický

Přebal knihy:

Popis knihy:

Inflow nemá na výběr žánr erotické literatury. Přece jen sem Příběh O umisťuji. Jedná se totiž o kvalitní dílo, ne o brakovou erotickou literaturu. Kniha si najde buď milovníky nebo odpůrce.

Úryvek z knihy:

Slečna O. očekávala, že ji volnou rukou začne osahávat prsy, anebo jí prsty strčí do klína. Jenže se jí ani nedotkl a spokojil se s tím, že si ji podrobně přeměřil, od pootevřených rtů až po roztažená kolena. Celou ji obešel, zahleděl se na její prsa, důkladně si prohlédl stehna, zadní část jejího těla, všechno detailně prozkoumal, ale nijak nekomentoval.

Fotogalerie

Štítky: Read or Die
Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

2 komentáře

Obrázek uživatele Petr Škyřík

Knihu jsem si na doporučení Dashi přečetl až teď, ale tato knížka by se tematicky zařadila do zlatého fondu toho, co jsme četli (vedle Platóna a Solženicyna :) na gymplu. Prvotina O. Wilda Lady Fuckingham, Bukowského Ženy, ... a bude hůř od Pelce, Obratník raka od Millera či Nabokovova Lolita.

To byly časy :) ....

Obrázek uživatele Terajs

Ta střední i výčty děl mi připomněly našeho češtináře na SOŠIKS, dr. Víta Závodského - nadpis komentáře je jeho mnohokrát s láskou pronášený citát - kdo nezažil, nepochopí :).

Nicméně je fakt, že alespoň drobnůstky jako Julietta a Justina byly v podstatě neoficiální povinnou četbou ...  trochu se bojím, že čtenější než ta oficiální... :).

Přidat komentář

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback