Přijďte na KISKfórum!

Hezký den, ahoj!

Připravujeme nový formát setkávání s pracovním názvem KISKfórum. Jednou za měsíc se budeme kolektivně scházet na nějakém příjemném místě (v kavárně, pokud bude hezky, tak venku) a řešit aktuality, informovat se, síťovat se a poznávat se navzájem s novými studenty či lidmi z praxe. Naším cílem je postupně propojit některé stávající akce KISKu do jednoho setkání, trvajícího hodinu až hodinu a půl. Do několika dní po setkání pro vás redakce Inflow zveřejní informačně vydatné shrnutí uplynulého měsíce včetně dění na fóru. Chceme tak navázat na úspěšný newsletter Petra Škyříka.

Chcete vědět, co se na KISKu děje? Jaký se chystá nový projekt nebo výzkum v rámci výzkumného semináře? Co je to konference BOBCATSSS, která se uskuteční v lednu v Brně? Jak to vypadá s novými APLS projekty a nabídkou praxí a stáží? Jak si stojí časopisy Inflow a ProInflow? Jak to vypadá s novým webem KISKu? Chybí vám informace k zahraničním stážím nebo jen chcete slyšet zkušenosti spolužáků z Erasmu? Máte zájem o další Promítání s Michalem nebo byste rádi věděli o co vůbec jde? A co je nového v naší knihovně Na Křižovatce? Trápí vás něco, máte připomínky nebo nápady a chcete nám je sdělit?

Pokud vás tohle (a spousta dalších věcí, které se na to navážou) zajímá, přijďte ve středu 17. září v 18:00 do Otevřené zahrady (Údolní 33, Brno), kde se v neformální atmosféře pobavíme o nás i o vás. Zváni jsou všichni studenti, vyučující, absolventi a vlastně každý, kdo má či chce mít s KISKem něco společného. Akce je velmi přínosná pro čerstvé studenty prvního ročníku bakalářského stupně a nové magistry, kteří u nás nestudovali.

V případě účasti se nám prosím přihlašte tímto formulářem. Na jeho základě budeme mít představu kolik vás dorazí a kdo chce mluvit. Dle toho vytvoříme pořadník témat, který zveřejníme ještě před akcí zde v komentáři a v eventu na Facebooku. Váš vstup může trvat minutu stejně jako čtvrt hodiny. Samozřejmě nemusíte mít téma žádné, svůj názor vyjádřit až na místě nebo si prostě jen přijít poslechnout ostatní. Jídlo a pití závisí na nás všech. Budeme velmi rádi, když s sebou vezmete něco malého k zakousnutí a k zapití pro sebe a ostatní. Na místě budou jen džbány s vodou. Jaké si to uděláme, takové to budeme mít.

Máte pro nás vy nějaké zajímavosti, aktuality či drby kolem KISKu? Napište nám na kiskforum@inflow.cz!

Těšíme se na vás.

Fotogalerie

Líbil se vám článek?
Stáhnout článek v PDF

4 komentáře

Obrázek uživatele KISKfórum

Připomínáme středeční setkání a připojujeme slíbený harmonogram. Na jaká témata a povídálky se můžete těšit? http://bit.ly/1DaudzZ

Obrázek uživatele KISKfórum

Děkujeme všem za hojnou účast. Budeme rádi, když nám poskytnete ke včerejšímu setkání zpětnou vazbu vyplněním jednoduchého hodnocení zde: http://bit.ly/1s20vKR

Obrázek uživatele Anonym
Anonym
21. 9. 2014

Kvantita je v některých důležitých případech důležitější, např. chcete-li být zvolen, na kvalitě voličů nezáleží.

Obrázek uživatele Roman Novotný

Děkujeme! To nám moc pomohlo! :)

Přidat komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Přečtěte si také

Přihlášení Registrace
RSS Facebook Twitter YouTube
Zobrazit standardní verzi webu

Taky děláme

Feedback